Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Poniedziałek, 24 września 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

BIAŁA RAWSKA: Zatrzymani na gorącym uczynku

09.10.2017 - Rawa Mazowiecka - Prawo i bezprawie

Bialscy policjanci zatrzymali parę, która dokonała kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów na ternie Białej Rawskiej.

Dyżurny przyjął zgłoszenie w piątek, 6 października kwadrans po godzinie 14.00. Pracownik marketu wyjaśnił, że kilka minut wcześniej dokonano kradzieży artykułów ze sklepu. Sprawczynią miała być kobieta. Pracownicy próbowali ją zatrzymać przed budynkiem sklepu. Wówczas podbiegł do nich mężczyzna, odepchnął jednego z pracowników i razem z kobietą uciekli w kierunku pobliskiego osiedla.

Pracownicy sklepu opisali policjantom, którzy przyjechali na miejsce wygląd pary. Oszacowali także straty sklepu – nie mniejsze niż 100 złotych. Po krótkiej penetracji osiedla mundurowi zauważyli kobietę, której rysopis odpowiadał przekazanemu im przez pracownika sklepu. Weszli z nią do mieszkania, do którego po chwili przyszedł mężczyzna – wspólnik kobiety. Policjanci zatrzymali parę i przewieźli ich do komisariatu. Tam 38-letnia mieszkanka Białej Rawskiej i 31-letni mieszkaniec Końskich zostali przesłuchani. Przyznali się do winy. Policjanci podczas przeszukania mieszkania odzyskali skradziony towar. Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP w Rawie

Komentarze

Dodaj komentarz