Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Piątek, 18 sierpnia 2017
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Bieg im. Edmunda Jaworskiego - lista startowa

26.08.2016 - Skierniewice - Sport

W niedzielę, 28 sierpnia, odbędzie się I Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego. Zawody poświęcone są pamięci wybitnego nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń sportowców, który wraz ze swoimi wychowankami, odnosił liczne sukcesy w boksie, siatkówce, a przede wszystkim w lekkiej atletyce.

- Pierwszy bieg skierniewicki jest owocem współpracy z firmą DEM'a Promotion Polska, którą nawiązałem w ubiegłym roku na konferencji lekkiej atletyki w Spale – mówił wiceprezydent Chęcielewski. - Na ulicach, ścieżkach naszego miasta widzimy coraz więcej biegających mieszkańców. To cieszy, ale najwyższy czas pokazać w kraju jak Skierniewice biegają, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy lubią biegać, zarówno zawodowców jak i amatorów, ze Skierniewic, okolic i innych regionów kraju – zachęca. jm

Lista startowa zawodów dostępna jest TUTAJ

Komentarze

Xyz 26.08.2016 Zgłoś naruszenie
A gdzie informacja, że przez ok 2 godziny całe centrum będzie wyłączone z ruchu?
Xoxo 26.08.2016 Zgłoś naruszenie
Info od tygodnia śmiga po Facebooku. W gazie tez jest o tym napisane. Ślepy by nie zauważył info na te temat. Dlaczego ludzie muszą widzieć same negatywy we wszystkim co się dzieje w mieście?
Polaki take są 26.08.2016 Zgłoś naruszenie
Bo mentalność każdego Polaczka to sie przy....bać a nie pochwalić. Pod każdym postem musi być przynajmniej jeden negatywny komentarz :)
oojj 28.08.2016 Zgłoś naruszenie
Czy bieg się jeszcze nie zakończył?
Dodaj komentarz