Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Niedziela, 22 lipca 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm skierki

Dwóch mężczyzn napadło na bank

11.08.2017 - Rawa Mazowiecka - Prawo i bezprawie

W piątek rano (11.08) doszło do kolejnego napadu na placówkę bankową w Lubani (gm. Sadkowice, powiat rawski). Zamaskowani sprawcy grozili kasjerce przedmiotem przypominającym broń.

Zgłoszenie o napadzie dyżurny rawskiej komendy przyjął kwadrans przed godziną 9.00.
- Do placówki weszło dwóch mężczyzn z twarzami zasłoniętymi czapkami i chustami – informuje Karolina Sokołowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej. – Grożąc kasjerce przedmiotem przypominającym broń, zmusili ją do wydania pieniędzy.

Mężczyźni odjechali osobowym audi w nieznanym kierunku.

- Policjanci zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków. Na miejscu pracował policyjny pies z komisariatu w Białej Rawskiej – dodaje nadkom. Sokołowska. – Prowadzimy w tej sprawie dalsze postępowanie.

Placówka bankowa w Lubani została okradziona po raz drugi. Do pierwszego zdarzenia doszło w połowie lutego. Schemat działania był bardzo podobny. Z relacji kasjerki wynikało, że młody mężczyzna wszedł do banku z przedmiotem przypominającym broń. Po zabraniu łupu, wsiadł do samochodu i odjechał. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu, policjanci podali jego rysopis, a także opublikowali trzy różniące się od siebie portrety pamięciowe domniemanego sprawcy napadu. Mimo to, nie udało się zatrzymać mężczyzny.   
aka

Komentarze

Dodaj komentarz