Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Piątek, 24 listopada 2017
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl

Judocy w Płocku

13.06.2017 - Skierniewice - Sport

Za nami VI Otwarty Puchar Polski Judo w Płocku. W sobotę (10.06) startowali nie tylko młodzi "Wojownicy". Po raz drugi w sezonie w szranki stanęli skierniewiccy Mastersi Judo.

W zawodach udział wzięli zawodnicy z Polski, Słowacji, Czech, Austrii, Ukrainy, Litwy i Irlandii Północnej. Klub MMKS "Wojownik" reprezentowali: Arkadiusz Ścięgosz (90 kg.) oraz Rafał Gorczyca (81 kg.). Obaj zajęli 5. miejsca staczając po 4 walki z zawodnikami posiadającymi stopnie mistrzowskie. - Zawody były trudne, przeciwnicy przygotowani. Miło było patrzeć na udane akcje wykonywane na wysokim poziomie technicznym. Arek i Rafał na co dzień trenują w grupie rekreacyjnej MMKS "Wojownik" - podkreślił trener Rafał Baranowski.

Rywalizację młodziczek w kategorii wagowej do 40 kilogramów wygrała Oktawia Ciesielska, a drugie miejsce w zmaganiach juniorów (waga do 73 kg.) zajął Kacper Włodarski. Wspomniana dwójka to podopieczni trenera Jerzego Gołębiewskiego.