Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Poniedziałek, 21 stycznia 2019
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
JHM skce 2019
JHM Skce Reym 2019
Brzeziny 2019
JHM Okrzejówka 2019.01.09

Kandydatom na prezydenta bliżej do Chrzanowskiego

31.10.2018 - Żyrardów - Wiadomości

Wszystkim kandydatom, ubiegającym się w I turze o fotel prezydenta, zdecydowanie bliżej jest do programu i samego urzędującego p.o. prezydenta, niż do nowej na rynku samorządowym Ewy Springer-Kakiet. Dwaj z nich zdecydowanie poprą w II turze wyborów Chrzanowskiego, Grzegorz Obłękowski nie jest jeszcze do końca zdecydowany. Kogo poprą ich wyborcy? Dowiemy się już w poniedziałek.

Łukasz Choiński (PiS)

„Bliżej mi do Chrzanowskiego, niż do pani Springer- Kakiet”

Łukasz Choiński PiS, który uzyskał trzeci wynik wyborczy w I turze, udziela poparcia Lucjanowi Chrzanowskiemu.
– Powiedziałem to publicznie i potwierdzam, bliżej mi do prezydenta Lucjana Chrzanowskiego, niż do pani Ewy Springer-Kakiet. Nie będę nikogo namawiał do głosowania na żadnego z kandydatów, ale myślę, że moje oświadczenie jest wystarczająco sugestywne dla moich wyborców – powiedział nam Choiński. Potwierdził jednocześnie, że trwają rozmowy koalicyjne z komitetem Chrzanowskiego w mieście i powiecie.
PiS wprowadził do Rady Miasta 7 radnych, do Rady Powiatu 6 radnych.

Grzegorz Obłękowski (PO)
„Decyzję zostawiam do niedzieli”

Grzegorz Obłękowski nadal nie wie kogo poprze w II turze wyborów. KWW Lucjana Chrzanowskiego zaprosił w środę grupę radnych na rozmowy w sprawie ewentualnej koalicji, komitet Ewy Springer-Kakiet takiej propozycji radnym PO nie złożył.
– Nie wiem na kogo zagłosuję, wyborcy sami będą musieli wybrać najlepszego kandydata. Decyzję zostawiam sobie do niedzieli – komentuje swoje preferencje wyborcze Grzegorz Obłękowski. Przyznaje jednak, że bardziej konkretny wydaje mu się program Lucjana Chrzanowskiego.
PO i .Nowoczesna wprowadziły do Rady Miasta 6 radnych, do Rady Powiatu 2 radnych.

Marcin Rosiński (KWW Marcina Rosińskiego)
„Program Chrzanowskiego jest zbieżny z moim”

Marcin Rosiński przyznaje, że program pełniącego obowiązki prezydenta Żyrardowa Lucjana Chrzanowskiego jest mu bardzo bliski, w wielu punktach jest zbieżny z jego programem. Dlatego swój głos odda na tego kandydata. Nie będzie jednak nakłaniał do tego samego swoich wyborców. Jego zdaniem każdy powinien wybrać swojego kandydata po zapoznaniu się z programem wyborczym i samodzielnie ocenić jego wartość.
KWW Marcina Rosińskiego wprowadził jednego radnego do Rady Powiatu.

AW

Komentarze

żyr (*.*.125.33) 01.11.2018 Zgłoś naruszenie
Dokładnie, potrzeba nowego...
Wzy (*.*.82.95) 31.10.2018 Zgłoś naruszenie
Rozpoczął sie handelek stołkami starych wyjadaczy słodkich dżemów w naszym mieście. Kto da więcej miejsca przy korycie tego poprę, a co robili wcześniej Ci panowie kiedy mieli władze? Dlatego wyborcy powinni dać szanse komuś nowemu, kto nie jest przesiąknięty miejscowymi układami.
Eliza (*.*.82.95) 31.10.2018 Zgłoś naruszenie
Nic dodać,nic ująć.
Dodaj komentarz