Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Piątek, 18 sierpnia 2017
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Karambol na ulicy Okrzei w Żyrardowie [AKTUALIZACJA]

19.11.2016 - Żyrardów - Prawo i bezprawie

Żyrardowska policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę (19.11) około godziny 22 na ulicy Okrzei w Żyrardowie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki BMW X5 jadąc ul. Okrzei zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Opel Vectra. Następnie samochód uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Mercedes, który z kolei wjechał w przwidłowo zaparkowane pojazdy marki: Renault Espace, Ranault Laguna oraz Lexus.

- Następnie kierujący BMW uderzył w tył jadącego pojazdu marki Opel Astra i odbijając się od niego uderzył w latarnie - mówi asp. Agnieszka Ciereszko, rzecznik prasowy KPP w Żyrardowie. - W wyniku zdarzenia uszkodzonych zostało w sumie siedem pojazdów. Trzy osoby z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala.

Kierujący pojazdem BMW zbiegł z miejsca zdarzenia. Trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania. Tomi, fot. arch. Czytelnika

Komentarze

Bates 20.11.2016 Zgłoś naruszenie
Żyrardów to stan umysłu, tego się nie ogarnie...
kh 21.11.2016 Zgłoś naruszenie
Okrzei jest jednokierunkowa od skrzyżowania z Narutowicza więc pewnie na skrzyżowaniu zmienił pas wyprzedzając.
Zaciekawiony 20.11.2016 Zgłoś naruszenie
Okrzei na tym odcinku jest jednokierunkowa na jaki przeciwnego pas zjechał? Kamery też nic nie widziały?
nikt 20.11.2016 Zgłoś naruszenie
jak na ulicy jednokierunkowej (ul. Okrzei) można zjechać na przeciwległy pas ruchu i zderzyć się czołowo z samochodem jadącym z naprzeciwka .... ???
magisa 20.11.2016 Zgłoś naruszenie
pewnie jakiś małolat bez wyobraźni a może i bez prawa jazdy
Świadek 20.11.2016 Zgłoś naruszenie
To nie był małolat to był dobrze zbudowany facet pod 40 mniej więcej
Mars 20.11.2016 Zgłoś naruszenie
Mimo sporego zamieszania uzyskanie odszkodowania od sprawcy jest baaaardzo proste. Każdy dobry agent ubezpieczeniowy wyjaśni w szczegółach co i jak trzeba zrobić. Wystarczy ustalić numer rejestracyjny pojazdu. Wejść na stronę ufg.pl wpisać numer rejestracyjny w wyszukiwarkę i wyświetli się nazwa ubezpieczyciela i numer polisy. Dzwonimy na infolinię i zgłaszamy szkodę zaznaczając, że sprawca zbiegł z m-ca i sprawę prowadzi KPP Żyrardów. Ubezpieczyciel wypłaci wszelkie roszczenia poszkodowanych i występuje z regresem do sprawcy. Regres do sprawcy występuje gdy wystąpi minimum jeden z 3 warunków: - Sprawca był pijany lub pod wpływem środków odurzających. - Nie miał ważnego prawa jazdy - zbiegł z m-ca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanym. Kancelaria odszkodowawcza lub adwokat chętnie taką sprawę poprowadzi ale za 20-30% minimum z kwoty jaka "uzyska". Proponuję poszkodowanym najpierw skonsultować się ZA DARMO z swoim agentem ubezpieczeniowym który podpowie i wyjaśni szczegóły związane ze szkodą, uzyskanie odszkodowanie które i tak się należy bo to oczywiste a dopiero na koniec jak już pieniądze będą na koncie poszkodowanych można oddać temat do kancelarii która wtedy zazwyczaj nie będzie zainteresowana sprawą bo zarobek znacznie mniejszy.
pawel 20.11.2016 Zgłoś naruszenie
Poszkodowanym chętnie pomogę w uzyskaniu odszkodowania 697 477 233
Poldek 24.12.2016 Zgłoś naruszenie
Mam nadzieje, że sprawca zostanie surowo ukarany, choć widząc realia Polski to mało prawdopodobne tym bardziej, że ostatniego sprawcy na tej ulicy nie znaleziono, choć rozbił auta na okrzei w godzinach nocnych.
Dodaj komentarz