Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Poniedziałek, 17 grudnia 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm glowna2
brzeziny
brukbet
jhm glowna3
jhm glowna1

Kładka ekstremalna?

09.11.2017 - Skierniewice - Wiadomości

Do zakończenia inwestycji drogowej na odcinku Skierniewice-Maków pozostał niespełna miesiąc. Przyszli użytkownicy najwięcej uwag mają do małego mostku nad Zwierzynką i do trzech wysepek usytuowanych na jezdni.

– Nie ma tu moim zdaniem żadnego problemu – mówi Marian Stasik, kierownik Wydziału Dróg w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach. – Jest to projekt autorski, na tę inwestycję wydane jest pozwolenie zintegrowane. Projektant wykonał projekt zgodnie z obowiązującymi przepisami, spadki tego typu, jak na naszym mostku są dopuszczone. Budowa wykonana musi zostać zgodnie z obowiązującym projektem, ale jeżeli stwierdzimy, że będzie to zbyt uciążliwe będziemy te stromości niwelować.
Tekst i fot. Beata Pierzchała

Więcej w papierowym wydaniu „Głosu Skierniewic i Okolicy” z dn. 9.11

Komentarze

ciekawski (*.*.224.231) 12.11.2017 Zgłoś naruszenie
A te wysepki? Masakra. Jechałem tam pierwszy raz od dłuższego czasu i prawie wpadłem na krawężnik. W zamyśle miało być bezpiecznie a ciekawe ile przez to będzie uszkodzonych kół, albo samochodów leżących w rowie. Myśli tam ktoś dopuszczając takie projekty?
Nie zadowolony (*.*.96.217) 10.11.2017 Zgłoś naruszenie
Poprawcie ten mostek pod który się podjeżdża bo jest za stromy!!! Jechałem.juz tam rowerem z moim synem 10cio letnim i miał problem podjechać musiał zejść z roweru i podejść...
Dodaj komentarz