Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Sobota, 17 listopada 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm glowna2
plast-bud
jhm glowna3
jhm glowna1

Kolejna Biedronka – powstaje przy Tesco na Widoku

07.02.2018 - Skierniewice - Wiadomości

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej i Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa bezskutecznie zachęcają do rozpoczęcia działalności pod swoim dachem. Małe firmy coraz ciężej znoszą konkurencje gigantów. Lżej nie będzie.

Pawilon 2 tys. mkw – mała galeria handlowa – brzmiał komunikat jesienią minionego roku, gdy przy ul. Liska ruszała budowa. Teraz wyrosły z ziemi fundamenty i wiemy, że dach przykryje dużą powierzchnię handlową. Przy ul. Liska powstanie Biedronka. Otwarcie zaplanowano na czerwiec tego roku.
anw, fot. główna RWS Investment

 

Wizualizacja

Wizualizacja ze strony urbanity.pl

Komentarze

Skierek (*.*.3.76) 13.02.2018 Zgłoś naruszenie
Uwielbiam takie komentarze dot. włodarzy miejskich. Jaki wpływ ma na to prezydent miasta? Działka była przeznaczona na tereny inwestycyjne już od wielu lat, teraz znalazł się zainteresowany, podpisał kontrakty z zainteresowanymi firmami i buduje. Jaki w tym pomysł Prezydenta czy kogokolwiek innego ? Ten teren otoczony marketem i dwiema stacjami benzynowymi i tak nie byłby atrakcyjny dla innej działalności. To czy powierzchnię wynajmie Biedronka, Dino czy inny market to kwestia negocjacji z właścicielem budynku... Jakby postawili tam blok, to każdy byłby nie zadowolony "że w takim miejscu". A Biedronki domagało się wielu mieszkańców widoku, żeby nie musieć jeździć na Rawkę czy Miasto :P Ludzie bądźcie obiektywni !
Odsunąć od koryta (*.*.3.35) 09.02.2018 Zgłoś naruszenie
Podziękujcie Jażdżykowi w w wyborach za gówniane pomysły wprowadzenia kolejnego supermarketu do Skierniewic...
M (*.*.248.234) 08.02.2018 Zgłoś naruszenie
Hmm w tym miejscu pewnie to i tak już niczego nie zmieni. Na tej części Widoku drobny handel został już dawno zabity po czy markety podniosły ceny.
Dodaj komentarz