Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Czwartek, 19 kwietnia 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Koncert wzbogaci wystawa fotografii

05.01.2017 - Rawa Mazowiecka - Kultura

Rawska Karina Łagodności po raz drugi otwiera swoje podwoje. W najbliższą sobotę (07.01) w willi przy ulicy Miłej w Rawie Mazowieckiej będzie można posłuchać starego, dobrego jazzu.

Na scenie wystąpi trio – perkusista Adam Zagrajka, pianista Szymon Szyszka oraz basista Wojciech Stanisz. Cykl „Rawska Kraina Łagodności” charakteryzuje się jednak tym, że blok muzyczny spotkania wzbogacany jest innymi artystycznymi elementami. Tym razem goście usłyszą historię willi, w której odbędzie się impreza. O jej losach od czasów powstania przed I wojną światową do chwili obecnej opowie właściciel – dr Andrzej Soszka.

Wisienką na torcie ma być wystawa fotografii autorstwa Dariusza Ludwickiego. Fotograf zabierze gości w podróż przez „Kolory nocy”.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 stycznia Początek o godzinie 18.00 Jest ono biletowane. „Wejściówki” w cenie 15 zł będzie można nabyć bezpośrednio w willi. Pomysłodawcami cyklu są „Topory”, ale w organizacji spotkań grupę wspiera Niefomalne Stowarzyszenie Artystów i Twórców Rawskich oraz Fundacja „FiDEO”. aka

Komentarze

Dodaj komentarz