Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Środa, 19 grudnia 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm glowna2
brzeziny
brukbet
jhm glowna3
jhm glowna1


Komentarze

Owocowa (*.*.130.89) 14.11.2017 Zgłoś naruszenie
Nie nadaje sie on na księdza , czuje on tylko pociąg do pieniędzy a ludzi ma w poważaniu . Wierze w Boga , ale nie zamierzam chodzic do koscioła , w którym zwierzchnik Jezusa sieje nienawiść , słowo Boże traktuje jak papier toaletowy.
Paula (*.*.13.78) 14.11.2017 Zgłoś naruszenie
Podczas pogrzebu mojego dziadka całą msze gadał o kobiecie, która siedzi w więzieniu i drapie ściany, nie wiem co miało to wspólnego ze zmarłym (dziadek nie przebywał w więzieniu). Punktem kulminacyjnym tego chorego "człowieka" wypowiedź na cmentarzu jak grubas nie mógł przejść " może ja tu jestem nie potrzebny i mam sobie z tąd iść". Dla mnie żenada. Człowiek porażka.
Parafianin (*.*.143.148) 14.11.2017 Zgłoś naruszenie
Ten ksiądz to tragedia. Przestałem chodzić do mojego kościoła przez jego kretynskie zachowanie. Kazania bez przesłania, ksiądz nie umie składać nawet poprawnie zdań. Duka coś o więzieniach, ciągle opowiada o swoim ojcu a ostatnio nazwał wszystkich wiernych, którzy nie chodzą do kościoła "zomowcami". Nie wspomnę o nagadywaniu na wójta w trakcie mszy gdzie wsrod wiernych stał jego syn. Żenada i porażka, temu księdzu zależy tylko na pieniądzach. Oby został usunięty. Polecam pójść na chociaż 1 niedzielna mszę a potem popytać wiernych co sądzą o ksiedzu. Pozdrawiam :)
Nacara 1327 (*.*.227.153) 14.11.2017 Zgłoś naruszenie
Dalej lecie do kopra zeżre was dosłownie
zniesmaczony (*.*.22.133) 15.11.2017 Zgłoś naruszenie
W pewnej parafii koło Grodziska jest podobny kaznodzieja. Dla niego ksiądz to zawód a Bogiem jest pieniądz. Mistrz hipokryzji i obłudy. Za parafialne fundusze postawił dom, kupił auto za ponad 100 tysi i jeszcze mu mało. Do tego jeszcze ma rodzinę (i dziecko), do której wraca na noc. Tak głosi plotka ale wygląda na to, że to jednak prawda. Cała okolica o tym wie... A kazania to tragedia. Pieprzy takie bzdury, że słuchać się nie da. Poszedłem specjalnie aby posłuchać ale aż uszy więdną, zwlaszcza po 1,5 godzinnej sumie... A gdzie powołanie, pokora i wiara - pytam się ja?
Parafianin. (*.*.44.156) 16.11.2017 Zgłoś naruszenie
Ksiadz ten nie powinien sprawowac funkcji ksiedza a tym bardziej zarzadzac jakakolwiek parafia zamiast przyciagac do siebie parafian on ich odpycha swa chamska postawa i rzadza pieniadza od wielu wielu lat ksiadz zbiera na ogrzewanie w kosciele ktorego nigdy nie ma i nie bedzie ludzie zacznijcie chodzic gdzie indziej ,gdzie ksieza swa miloscia i radoscia mowia o bogu i swym cieplem do siebie przyciagaja a nie tylko wiezienie polityka i pieniadze..
Obrzydliwa (*.*.109.209) 16.11.2017 Zgłoś naruszenie
Niestety ja tez znam takiego księdza, który niestety odpycha ludzi od kościoła. Do tego używa bardzo brzydkiego i niekiedy wulgarnego języka. Jest coraz gorzej, tylko mamona rządzi, a poza tym nic nie potrzebne. O ogrzewaniu to w naszej parafii nie ma co marzyć. ,,kto by płacił,,
Obrzydliwa (*.*.109.209) 16.11.2017 Zgłoś naruszenie
Niestety ja tez znam takiego księdza, który niestety odpycha ludzi od kościoła. Do tego używa bardzo brzydkiego i niekiedy wulgarnego języka. Jest coraz gorzej, tylko mamona rządzi, a poza tym nic nie potrzebne. O ogrzewaniu to w naszej parafii nie ma co marzyć. ,,kto by płacił,,
Krystyna Malarzowa (*.*.203.39) 16.11.2017 Zgłoś naruszenie
Mam do dyspozycji przyzwoitą taczkę można na niej wywieść nieprzyzwoitego śmiecia. Proszę o pomoc sama nie dam rady za ciężki.
TakMyślę (*.*.3.38) 17.11.2017 Zgłoś naruszenie
Opodatkować kler
Wierząca (*.*.0.145) 18.11.2017 Zgłoś naruszenie
Do 'Owocowa" - Jaki "zwierzchnik Jezusa"? Od kiedy śmiertelnik jest zwierzchnikiem Boga? Logiki trochę. Czytając tek komentarze tylko utwierdzam się w przekonaniu, że Bóg jest OK, tylko personel naziemny ma do doopy.
Antykler 14.10.2018 Zgłoś naruszenie
Ciekawe czy mają coś w IPN-ie na niego. Nie wiadomo co robił przed '89. Teraz to z Solidarnością każdy wywrotowiec może się utożsamiać . Z nim są same promlemy. Np. chodzą.plotki że powiedział na kazaniu "Ludzie którzy dają poniżej 10 zł na tace nie powinni przystępować do komunii ", albo że "Ludzie przynoszą fałszywe zaswiadczenia i ja o tym wiem że są niegodni sakramentów " lub " Kwiaty czy znicze na grobach są nie potrzebne i że.lepiej dać na mszę za zamerlego i to będzie lepsze niż znicz", albo Kobieta przyszla zamówić mszę za ojca, wg księdza nie było terminu ale oznajmił że jak ofiarą będzie większa to termin się przyspieszy ...brak słów. Taki kler odrzuca od koscioła .On jest dr.teologi hahaha to jest biznesmen . Jak ktoś taki ma nawracać i nauczać ludzi to niech zabiera swój turystyczny plecaczek z którym chodzi po kolędzie i rusza nawracać wschód .Każda afere jaka zrobi odwraca w swoją stronę tak aby on był mennczenikiem całej sytuacji . Jak tak będzie jeszcze Fikał to niedługo wywyiaza go na taczkach .