Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Środa, 12 grudnia 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm glowna2
brzeziny
brukbet
jhm glowna3
jhm glowna1

Paulina Urynowicz stanęła przed bogami showbiznesu

11.10.2018 - Żyrardów - Kultura

– Kiedy wchodzi się na scenę i widzi się przed sobą ścianę z setką polskich artystów, w błyszczących strojach scenicznych, człowiek czuję się jakby stał przed bogami. A kiedy śpiewa się z głębi siebie i ci bogowie dołączają po kolei, to jest to najlepsze uczucie jakie można sobie wyobrazić – mówi Paulina Urynowicz z Radziejowic, uczestniczka nowego telewizyjnego talent show.

Paulina śpiewa od 14 roku życia. Zaczynała w radziejowickim Domu Kultury pod okiem Zbyszka Sękulskiego. Dziś jest doświadczoną wokalistką, która śpiewa zawodowo. Do tej pory specjalnie nie zabiegała o występ w talent show. Było jej nie po drodze, bo zazwyczaj castingi odbywały się w weekendy, kiedy pracowała, albo uznawała, że nie musi sobie niczego udowadniać. Krótko mówiąc, nie składało się. Być może nadal by tak było, gdyby nie życiowy zakręt, rozwód i mama, która zaczęła ją usilnie namawiać do spróbowania swoich sił właśnie w telewizji, przed wielką publicznością.

– To ona znalazła informację o castingu, do nowego programu telewizyjnego dla wokalistów, ona podsunęła piosenki, które powinnam była jej zdaniem zaśpiewać i wysłać jako zgłoszenie, nawet sugerowała zdjęcia. Zrobiłam to bardziej dla niej niż dla siebie – wyznaje Paulina.
Po dwóch dniach została zaproszona na casting. Zaśpiewała dwie piosenki, w tym jedną swoją i tak dostała się do programu razem z blisko setką uczestników wybranych z tysięcy osób.

Formuła programu polega na tym, że uczestnicy wykonują przygotowane utwory i czekają na włączenie się w piosenkę polskich artystów, będących jednocześnie jury. Każdy z setki wokalistów ma jeden głos. Kiedy wstają wszyscy, uczestnik ma 100 punktów. Do kolejnego etapu przechodzą ci, którzy uzyskują największą ilość punktów.

W pierwszym starciu Paulina uzyskała po 94 punkty. Wstali prawie wszyscy. To jej jeszcze dodało skrzydeł.

Anna Wrzesień, fot. archiwum Pauliny Urynowicz


Więcej udziale Pauliny w programie "Śpiewajmy Razem. All together now" w aktualnym wydaniu (11.10) "Głosu Żyrardowa i Okolicy", e-wydanie dostępne TUTAJ

 

 

Komentarze

Oj (*.*.96.192) 12.10.2018 Zgłoś naruszenie
I pojechała czysta duszą dziewczyna z dziewiczej wsi do świata pełnego fałszywego blasku
Dodaj komentarz