Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Poniedziałek, 17 grudnia 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm glowna2
brzeziny
brukbet
jhm glowna3
jhm glowna1

Pochylcie się nad losem klubu

09.11.2017 - Skierniewice - Wiadomości

Od dawna bolimowska szkółka piłkarska stara się o dotację w gminie. Na sesję rady gminy przyszła kilkuosobowa reprezentacja rodziców małych piłkarzy, aby wesprzeć trenera, który walczy o przyznanie klubowi pieniędzy. – Inwestycja w człowieka najlepiej się zwraca – przekonywali rodzice Foot-Bol-Aków.

– Jesteśmy w przede dniu kształtowania naszego budżetu na 2018 rok, zbieramy wszystkie wnioski i informacje o potrzebach w gminie – mówił Stanisław Linart, wójt Bolimowa. – Oczywiście inwestycja w tak młodego człowieka jest bardzo ważna, niemniej jednak proszę pamiętać, że nasze działanie samorządowe polega na pewnym kompromisie między potrzebami a możliwościami.
Tekst i fot. Beata Pierzchała

Więcej w papierowym wydaniu „Głosu Skierniewic i Okolicy” z dn. 9.11

Komentarze

Janek (*.*.51.72) 15.11.2017 Zgłoś naruszenie
Na ile się orientuję, mama Patryka, zdaje się jest ...o ironio, Przewodniczącą Rady Gminy :), więc do kogo żal? ... :) cyt. post wyżej (....coś się dzieje dziwnego w przestrzeni informacyjnej Urzędu Gminy w Bolimowie, oraz w zakresie komunikacji na odcinku Urząd-obywatel. Celowo tutaj zapisałem to w taki sposób,ponieważ obywatel ma jakby mniejsze szanse w zderzeniu z tą cała machiną. Mam nadzieję,że to się w końcu zmieni, bo tak nie może dalej być. Wypadałoby przypomnieć kto jest dla kogo.... ) :) no właśnie...
Luk (*.*.248.53) 10.11.2017 Zgłoś naruszenie
Najlepiej to dostawić więcej ławek w rynku niech piją piwo po co wydawać na sport taka wielka polityka poprostu Bolimow ..........
Łukasz (*.*.147.18) 09.11.2017 Zgłoś naruszenie
Samorządy mają pewien problem z przekazywaniem pieniędzy wprost organizacjom pozarządowym. Są jednak możliwości, np. ogłaszanie konkursów, do których takie organizacje mogą przystąpić i wtedy np. gmina może takie pieniądze przekazać stowarzyszeniu na realizację zadań wymienionych w konkursie. Natomiast jest też aspekt na który uwagę zwrócił Patryk. Otóż coś się dzieje dziwnego w przestrzeni informacyjnej Urzędu Gminy w Bolimowie, oraz w zakresie komunikacji na odcinku Urząd-obywatel. Celowo tutaj zapisałem to w taki sposób,ponieważ obywatel ma jakby mniejsze szanse w zderzeniu z tą cała machiną. Mam nadzieję,że to się w końcu zmieni, bo tak nie może dalej być. Wypadałoby przypomnieć kto jest dla kogo.
Majka (*.*.248.32) 09.11.2017 Zgłoś naruszenie
Szkoda że wójt ma marne podejście by zainwestować w tak super foot-bol-aków.To chyba dobrze że znalazł się tak wspaniały człowiek jak Patryk Kołosowski by poświęcać swój cenny czas naszym dzieciom.Jednak naszym piłkarzom jest potrzebne wsparcie finansowe,gdzie wójt znajdzie tyle wymówek by nie zainwestować w maluchy.A Szkoda!!!!Widać że dla wójta jest lepiej by dzieci zamiast spędzać czas na czymś co lubią to będą psuć oczy przed komputerami,konsolami itp.
Dodaj komentarz