Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Wtorek, 19 czerwca 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Pożar przy ul. Sikorskiego

29.03.2017 - Skierniewice - Prawo i bezprawie

W środę (29.03) tuż po godzinie 2 skierniewiccy policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku przy ulicy Sikorskiego. Po przyjeździe na miejsce zauważyli płonący budynek gospodarczy, który bezpośrednio sąsiadował z domem. Policjanci natychmiast zaczęli wyprowadzać lokatorów z budynku.

Policję powiadomił jeden z sąsiadów. Mundurowi po przyjeździe we wskazane miejsce zauważyli ogień wydobywający się z pomieszczeń gospodarczych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie drewnianego budynku mieszkalnego. Ponieważ ogień powoli rozprzestrzeniał się na dom, policjanci natychmiast przystąpili do działania. Obudzili lokatorów wyprowadzając ich  w bezpieczne miejsce. Uratowani mieszkańcy to: 41-letni mężczyzna, 37-letnia kobieta oraz piątka dzieci (dwie 3-letnie dziewczynki oraz trzech chłopców w wieku 8, 14, i 16 lat).

Po wyprowadzeniu tych osób, na miejsce dotarły zastępy PSP. Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia pożaru, co zapobiegło spaleniu się drewnianego domu. W trakcie akcji gaśniczej policjanci umieścili zaspane dzieci w radiowozie, w którym pozostały do zakończenia działań strażaków.

Po ugaszeniu pożaru działania rozpoczęła policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza , która przeprowadziła szczegółowe  oględziny kryminalistyczne. W wyniku pożaru spaleniu uległy pomieszczenia gospodarcze, w których przetrzymywano zwierzęta gospodarskie oraz drewno opałowe. Oprac. tomi, fot. KMP Skierniewice

Komentarze

Dodaj komentarz