Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Poniedziałek, 21 stycznia 2019
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
JHM skce 2019
JHM Skce Reym 2019
Brzeziny 2019
JHM Okrzejówka 2019.01.09

Rafał Smalec nowym trenerem Unii

18.06.2017 - Skierniewice - Sport

Sobotni mecz Unii był przedostatnim z trenerem Kamilem Sochą na ławce rezerwowych. W nowym sezonie 2017/2018 zespół poprowadzi  Rafał Smalec. Drużyna pod wodzą nowego szkoleniowca rozpocznie przygotowania 10 lipca.

Rafał Smalec szybko porozumiał się z zarządem, a cele na nowy sezon zostały jasno postawione. Nowy opiekun już pracuje, poznał piłkarzy, przygotowuje plan treningowy, dobiera sparingpartnerów i wspólnie z zarządem prowadzi rozmowy z zawodnikami, którzy mają wzmocnić Unię przed nowym sezonem.

Trener Rafał Smalec z trybun oglądał grę swoich przyszłych podopiecznych podczas sobotniego meczu i chętnie odpowiedział na kilka pytań.

Kiedy otrzymał pan propozycję pracy w roli trenera Unii Skierniewice?
- Oj trzeba by było zerknąć w kalendarz. Ale myślę, że po raz pierwszy spotkaliśmy się z zarządem Unii dwa tygodnie temu i rozpoczęliśmy rozmowy o przyszłości drużyny.

Zarząd przekonał pana już podczas pierwszego spotkania?
- Rozmowy były bardzo fajne, konkretne. Na początku chcieliśmy się poznać, porównać swoje oczekiwania, plany, wizje. Przyznam szczerze nie zastanawiałem się ani chwili, od początku wiedziałem, że podejmę się tego wyzwania. Rozmowy były bardzo sprawne, konkretne i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia.

Czy po pierwszych spotkaniach z zarządem udało się sprecyzować cele na kolejny sezon?

- Cel jest jeden. Walczymy o awans do III ligi. Od początku przygotowań, a następnie rozgrywek będziemy starali się realizować założenia ustalone z zarządem.
Tekst i fot.  Adam Michalski

Całość rozmowy w najnowszym (22.06) wydaniu „Głosu Skierniewic i Okolicy”

Komentarze

Dodaj komentarz