Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Piątek, 25 maja 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

RAWA: bili po głowie i kopali po całym ciele

09.05.2017 - Rawa Mazowiecka - Prawo i bezprawie

35-letni mężczyzna został pobity przez dwóch mężczyzn i kobietę. Oprawcy przy zadawaniu ciosów korzystali z metalowej rurki i sekatora do cięcia gałęzi drzew.

Do pobicia 35-letniego mieszkańca powiatu rawskiego doszło w nocy z 4 na 5 maja w Sadkowicach.

- W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że poszkodowany został pobity przez trzy osoby, dwóch mężczyzn w wieku 20 i 39 lat oraz 22-letnią kobietę – informuje Karolina Sokołowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej. – Mężczyźni używali metalowej rurki i sekatora do cięcia gałęzi drzew.

Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcy zadawali ofierze ciosy w głowę i kopali po całym ciele. Kiedy mundurowi dotarli do pokrzywdzonego uznali, że konieczna jest konsultacja z lekarzem. Po przesłuchaniu go zatrzymali troje sprawców.

- Sprawcy usłyszeli zarzut udziału w bójce lub pobiciu z użyciem niebezpiecznych przedmiotów – dodaje nadkom. Sokołowska. - Grozi za to kara do 8 lat pozbawienia wolności. Wszystko wskazuje na to, że całe zdarzenie było finałem wcześniejszego konfliktu między uczestnikami zajścia.

Prokurator zastosował wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
aka, fot. KPP w Rawie

Komentarze

Dodaj komentarz