Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Wtorek, 19 czerwca 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Rawska jesień w jazzowym klimacie

16.11.2016 - Rawa Mazowiecka - Kultura

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej zaprasza na jesienny koncert jazzowy. W najbliższą sobotę, 19 listopada, na scenie wystąpi Krzysztof Ścierański New Quartet.

Krzysztofa Ścierańskiego miłośnikom dobrej muzyki przedstawiać właściwie nie trzeba. Od dwudziestu lat jest najlepszym polskim basistą, co potwierdza doroczny ranking miesięcznika Jazz Forum. Króluje tam, w swojej kategorii, niemal od zawsze. Jego koncerty to dawka niesamowitej energii, ciepła, wrażliwości, basowej poezji.

Część kompozycji Ścierańskiego stała się kanonami naszej muzyki rozrywkowej. „Jak ołów” oraz „Brzydcy” to przeboje wyśpiewane przez Grażynę Łobaszewską. W repertuarze Ewy Bem znalazła się jego kompozycja „Pomidory”. Marek Bałata, Kuba Badach, Agnieszka Hekiert – to kolejni wokaliści goszczący na jego płytach.

W Rawie Mazowieckiej artysta wystąpi w jazzowym kwartecie. Na scenie będą mu towarzyszyć: Krzysztof Jakubek – instrument klawiszowy, Michał Kobojek – saksofon oraz Przemek Kuczyński – perkusja.

Początek muzycznego spotkania o godzinie 18.00.  Bilety na koncert w cenie 10 zł można nabyć w kasie Miejskiego Domu Kultury. „Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy” objął koncert patronatem medialnym. aka

Dla Czytelników „Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy” mamy niespodziankę. Do rozdania mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert. Koniecznie zajrzyjcie do czwartkowego wydania naszego tygodnika!

Komentarze

Dodaj komentarz