Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Czwartek, 19 kwietnia 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Samobójstwo w Międzyborowie?

29.12.2016 - Żyrardów - Prawo i bezprawie

Kobieta w wieku 67-lat została śmiertelnie potrącona przez pociąg w Międzyborowie. Z relacji świadków wynika, że mogło to być samobójstwo. Do zdarzenia doszło w środę (28.12) około godziny 15.30.

- Zostaliśmy zadysponowani do potrącenia kobiety przez pociąg pośpieszny, jak się okazało śmiertelnego. Do zdarzenia doszło na peronie w Międzyborowie. Działania prowadziliśmy na odcinku około 300 metrów, w kierunku Żyrardowa - relacjonują druhowie z OSP Międzyborów.
Ich zadaniem było oświetlenie miejsca zdarzenia prokuratorowi oraz policjantom. Tragiczne informacje potwierdza policja.

- W Międzyborowie kobieta została potrącona przez pociąg pośpieszny relacji Warszawa – Racibórz. 67-letnia mieszkanka Grodziska zginęła na miejscu – informuje st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy KPP w Grodzisku Mazowieckim.

Jak dodaje mogło to być samobójstwo. Potwierdzać mają to relacje świadków, którzy twierdzą, że kobieta celowo weszła na tory tuż przed przejazdem pociągu. Przez kilka godzin ruch na torze był zablokowany. Jp

Więcej o zdarzeniu w kolejnym (5.01) wydaniu "Głosu Żyrardowa i Okolicy". FOT. HUBERT KOPASZEWSKI, RADOSŁAW KRUK

Komentarze

Dodaj komentarz