Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Środa, 19 grudnia 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm glowna2
brzeziny
brukbet
jhm glowna3
jhm glowna1

Strzelanina i pościg, jedna osoba nie żyje

05.11.2017 - Żyrardów - Prawo i bezprawie

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia (4.11) kradzieży pojazdu ciężarowego żyrardowskim policjantom. Pościg za złodziejem odbywał się drogami powiatów: grodziskiego, pruszkowskiego i piaseczyńskiego. Kierowca był zdeterminowany - staranował policyjną blokadę, nie reagował na wezwania do zatrzymania się. Finał pościgu był tragiczny.

Do zdarzenia doszło w sobotę (4.11) o godzinie 11.30 w Kuklówce. Policja zarejestrowała samochód w bazie i rozpoczęło się jego poszukiwanie. Po północy grodziscy funkcjonariusze spostrzegli auto na terenie powiatu grodziskiego. Chcieli zatrzymać kierowcę a ten zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli za nim pościg, w sumie wzięło w nim udział blisko 10 radiowozów. Policjanci zorganizowali blokadę drogi, kierowca jednak ją staranował i uciekł. Przejechał przez powiaty: grodziski, pruszkowski i piaseczyński. Dojechał do Nadarzyna, gdzie skręcił w ślepą ulicę, ciągle uciekał, policja użyła broni, mężczyzna nadal jechał na końcu uderzył w drzewo. Doznał obrażeń ciała, trafił do szpitala gdzie zmarł. W szpitalu znalazło się też 4 funkcjonariuszy. Sprawę bada prokuratura w Pruszkowie.
jn, fot. KSP


Więcej w papierowym wydaniu „Głosu Żyrardowa i Okolicy” w czwartek 9 listopada

Komentarze

stilo (*.*.251.113) 13.11.2017 Zgłoś naruszenie
Niech "panda" nie wypisuje bzdur. Ten chłopak ma na co zasłużył, a jeszcze krzywdził innych. Trzeba być DURNIEM, by tego nie rozumieć i komuś życzyć takie rzeczy.
panda (*.*.120.223) 11.11.2017 Zgłoś naruszenie
Życzę ci Rockefeller właśnie tego czego życzysz ty innym - wszystkiego najgorszego . Chłopaka zastrzelili - DURNIU
"Rockefeller" (*.*.203.45) 13.11.2017 Zgłoś naruszenie
Panda, źle mnie rozumiesz i się rzucasz. Niepotrzebnie. Zobacz, ja dobrze życzę temu łobuzowi: niech chociaż po śmierci na coś się przyda. Jak nie będzie z niego narządów do transplantacji, to ciało można sprzedać Akademii Medycznej do doświadczeń. To, co pozostanie skremować i pochować. I jak można sprawić kościelny pogrzeb człowiekowi, co za życia omijał kościół? Hipokryzja, zgodzisz się z tym. Życzę Ci, żebyś to zrozumiał i nie stał się ofiarą kogoś podobnego. Ani Twoi bliscy.
Rockefeller (*.*.203.45) 07.11.2017 Zgłoś naruszenie
Kto zapłaci odszkodowania za naruszone zdrowie policjantów, za samochody: prywatny i policyjne? Dobrze byłoby pociąć jego zwłoki na części zamienne do przeszczepów. A resztę pochować bez kościelnej ceremonii.
Dodaj komentarz