Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Piątek, 25 maja 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Tragedia na torach. Pod kołami pociągu zginął 18-latek

05.01.2017 - Żyrardów - Prawo i bezprawie

Do zdarzenia doszło w czwartek (5.01) w rejonie stacji kolejowej w Grodzisku Mazowieckim. Pod kołami pociągu dalekobieżnego jadącego w kierunku Żyrardowa i Skierniewic zginął 18-letni mężczyzna.

Jak wynika z ustaleń prokuratury w Grodzisku Mazowieckim 18latek, który w czwartek (5.01) zginał pod kołami pociągu w Grodzisku Mazowieckim, popełnił samobójstwo. Wskazują na to zeznania świadków oraz informacja, która mężczyzna zostawał rodzinie.

Pod kołami pociągu dalekobieżnego jadącego w kierunku Żyrardowa i Skierniewic zginął 18letni mężczyzna. Juz podczas wstępnych ustaleń śledczych podejrzewano, że mogło to być samobójstwo. Przeprowadzono sekcję zwłok oraz przesłuchano świadków, w tym obsługę pociągu. Wynikało z nich, że 18latek wbiegł na tory i nie zszedł z nich pomimo sygnałów dźwiękowych wysyłanych przez maszynistę. Jak informuje prokurator rejonowy mężczyzna pozostawił też informację dla rodziny. Ta miała dotyczyć miejsca pozostawienia samochodu. Nie wyjaśniał w niej przyczyn swojego postępowania. tomi, jp

Komentarze

Dodaj komentarz