Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Piątek, 25 maja 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Tragiczny wypadek na ulicy Nowomiejskiej

08.04.2017 - Skierniewice - Prawo i bezprawie

Jedna osoba nie żyje. Druga walczy o życie. To ofiary wypadku, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę (07/08.04) na ulicy Nowomiejskiej w Skierniewicach.

Z ustaleń policji wynika, że po godzinie 22 samochód potrącił idących ścieżką pieszo-rowerową dwoje skierniewiczan: 54-letniego mężczyznę i 45-letnią kobietę. Do zdarzenia doszło na ulicy Nowomiejskiej. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Kobieta przebywa w szpitalu. Jej stan jest  bardzo poważny. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna jechał Toyotą Yaris. Gdy uciekał, jego samochów miał m.in. uszkodzoną szybę przednią.

Dzięki błyskawicznej akcji policjantów, podejrzanego udało się zatrzymać niedługo po zdarzeniu. Mężczyzna przebywał na terenie posesji w Makowie. 35-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego w chwili zatrzymania miał w oddechu ponad dwa promile alkoholu. Policjanci zabezpieczyli jego pojazd.


***

To nie jedyne zdarzenie, do którego doszło w nocy na drogach powiatu skierniewickiego. Przed godziną 22 na drodze krajowej nr 70 (między Sierakowicami a Bełchowem) osobowy Renault najechał na tył Fiata Doblo. Uderzenie było tak silne, że Fiat wypadł z drogi i dachował na pobliskim polu.

W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby: kierowca Fiata i dwaj mężczyźni podróżujący Renault'em. Wszyscy zostali zabrali do szpitala. W toku dochodzenia okazało się, że Renault'em kierował 36-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Policyjne badanie wykazało, że w oddechu miał 2 promile alkoholu. Tomi, fot. arch.

Komentarze

Dodaj komentarz