Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Piątek, 18 stycznia 2019
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
JHM skce 2019
JHM Skce Reym 2019
Brzeziny 2019
JHM Okrzejówka 2019.01.09

Tragiczny wypadek w Radziejowicach

25.10.2018 - Żyrardów - Prawo i bezprawie

W środę (24.10) około godziny 14.30 na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Radziejowice, na pasie ruchu w kierunku Warszawy, zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba nie żyje. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

Pierwsi na miejsce zdarzenia dotarli strażacy OSP Radziejowice. Zastali samochód osobowy audi stojący na kołach na jezdni oraz samochód osobowy kia przechylony na bok, oparty o barierę oddzielającą pasy ruchu. Kierowca samochodu audi był przytomny i opuścił pojazd, natomiast osoba jadąca samochodem kia była uwięziona we wraku.

– Przód samochodu kia był zniszczony do tego stopnia, że kolumna kierownicy minęła zagłówki przednich siedzeń – informuje mł. bryg. Piotr Grzelecki.

Strażacy wstrzymali ruch pojazdów, akcję przejęła JRG Żyrardów, a zespół ratownictwa medycznego, który przybył na miejsce zaraz za strażą pożarną, przejął opiekę nad poszkodowanym mężczyzną.

Strażacy pospiesznie usiłowali wyjąć z auta uwięzioną kobietę. Usunęli dach pojazdu. Niestety, okazało się, że ciało kobiety zostało zgniecione przez deskę rozdzielczą i ma rozległe obrażenia. Wyciągnęli ją z wraku.

– Ratownik medyczny przekazał KDR informację o odstąpieniu od medycznych czynności ratunkowych z uwagi na zgon kobiety – dodaje Grzelecki.

W tym czasie zastęp OSP Radziejowice zabezpieczał i oświetlał miejsce zdarzenia na czas czynności dochodzeniowych prowadzonych przez policję pod nadzorem prokuratora.

Akcję zakończono o godz. 19.31, czyli po prawie pięciu godzinach działania.

wsz, fot. PPSP Żyrardów

 

Komentarze

Dodaj komentarz