Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Wtorek, 18 września 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Uwaga! Ankiety badające opinie mieszkańców Żyrardowa

11.10.2017 - Żyrardów - Wiadomości

Jak samorząd najskuteczniej powinien komunikować się z mieszkańcami, gdzie powienien umieszczać informację, jak skutecznie przeprowadzać konsultacje. M.in. na takie pytania odpowiadają mieszkańcy Żyrardowa, dla których przygotowano specjalną ankietę. Ta dostępna jest w formie elektronicznej.

Ankiety przeprowadzane są na zlecenie Urzędu Miasta Żyrardowa. Wystarczy kliknąć elektroniczny adres https://goo.gl/forms/9DGhpeZjd0OSRvWU2, aby uzyskać dostęp do formularza ankiety on-line.

Realizowane badanie jest częścią diagnozy, na podstawie której Pracownia 3E we współpracy z Wydziałem Rewitalizacji i Rozwoju Urzędu Miasta Żyrardowa opracuje dokument ułatwiający włączanie mieszkańców w działania władz samorządowych. Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmuje około 10 minut, a zebrane informacje będą prezentowane w formie zbiorczego zestawienia. Osoby, które wybiorą ankietę w formie elektronicznej mogą po jej wypełnieniu zobaczyć wykresy statystyk oraz zestawienie odpowiedzi opisowych (dane z wypełnionych e-ankiet) aktualne na dzień wypełnienia ankiety.
oprac. aw

Komentarze

Dodaj komentarz