Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Niedziela, 20 stycznia 2019
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
JHM skce 2019
JHM Skce Reym 2019
Brzeziny 2019
JHM Okrzejówka 2019.01.09

Zagraj z WOŚP - Skierniewice

12.01.2018 - Skierniewice - Kultura

26 Finał WOŚP

Na ulicach Skierniewic kwestować będzie ponad 150 wolontariuszy z puszkami, a w siedzibie sztabu WOŚP, mieszczącym się w CKiS, nie zabraknie licznych atrakcji – koncertów, licytacji, aukcji fantów, warsztatów i niespodzianek dla najmłodszych. Na antenie Radia RSC licytowane będzie złote jabłuszko i inne przedmioty podarowane przez skierniewiczan, a wieczorem, tradycyjnie ze Skierniewic popłynie światełko do nieba.

To będzie już 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Jednym z ważniejszych wydarzeń w mieście będzie koncert Piotra Bukartyka, któremu towarzyszyć będzie zespół Szałbydałci. Wstęp na koncert możliwy będzie po wcześniejszym wykupieniu cegiełki o wartości min. 20 zł. Tradycyjnie do wielkiej gry włączy się Radio RSC. Licytacje na jego antenie rozpoczną się o godzinie 14.00. Wejścia prezenterskie planowane są co 15 minut. Wraz ze wzrostem tempa licytacji wejścia będą częstsze. Tradycyjnie licytowane będzie Złote Jabłuszko, wykonane i przekazane przez skierniewickiego jubilera Marka Woźniaka. Wśród innych ciekawych przedmiotów licytować będzie można: rękawice boksera Łukasza Maszczyka oraz zdjęcie z autografem, trening bokserski lub cardio w towarzystwie rapera Popka, obraz „Jedność X” autorstwa Dominiki Radomskiej, książkę Iwony Guzowskiej z autografem, kulig lub przejazd bryczką po Puszczy Bolimowskiej z ogniskiem oraz rola w przedstawieniu Truskawkowych Rodziców.
jm

PROGRAM 26. FINAŁU WOŚP (CKiS, ul. Reymonta 33)

godz. 13.00-17.00 – animacje dla dzieci, aukcja fantów, warsztaty artystyczne (rzeźbienie w mydle, rękodzieło, plastyczne), foto budka, malowanie buziek, skręcanie balonów (hol)
godz. 14.00 – rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy SERCNIK oraz degustacja (hol)
od godz. 14.00 – koncert grupy Green Craft (sala kameralna)
od godz. 15.00 – licytacje (hol)
godz. 16.30 – charytatywny Mecz Serc (hala OSiR)
godz. 18.00 – koncert Piotra Bukartyka z zespołem (sala kameralna)
godz. 20.00 – światełko do nieba - ognisko, zimne ognie, koncert bębniarski Moribaya (teren przy CKiS).

Komentarze

Dodaj komentarz