Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Wtorek, 19 czerwca 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Zdzisław Socha odnalazł się [AKTUALIZACJA]

22.08.2016 - Rawa Mazowiecka - Prawo i bezprawie

Zdzisław Socha wrócił do domu. Mężczyzna w środę, 24 sierpnia, przed południem skontaktował się z córką. – 56-latek przebywał w okolicy Tomaszowa Mazowieckiego – mówi Karolina Sokołowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej. – Skontaktował się z córką i poprosił, żeby po niego przyjechała we wskazane miejsce. Funkcjonariusze potwierdzili już, że mężczyzna bezpiecznie dotarł do domu. aka

***

Poniżej pierwszy komunikat o zaginięciu.

Zdzisław Socha w niedzielę (21.08) nad ranem wyszedł z domu. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które widziały zaginionego mężczyznę proszone są o kontakt z rawską policją.  

56-letni mężczyzna mieszka w Sierzchowach w gminie Cielądz. Dobrze znany jest jednak nie tylko w lokalnym środowisku, ale w całym powiecie, ponieważ prowadzi Sochową Zagrodę, czyli mini muzeum prezentujące pamiątki z polskiej wsi.

- W nocy z soboty na niedzielę, około godziny 4.00 nad ranem mężczyzna wyjechał z domu nie informując rodziny, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązał z bliskimi kontaktu – mówi st. sierż. Małgorzata Lewandowska z rawskiej KPP.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w kombinezon moro i kurtkę w tym samym stylu. Z domu wyjechał rowerem.
- Rower typu damka koloru czarnego z białymi dodatkami miał przyczepioną z tyłu flagę Polski – wskazuje policjantka.- Z tyłu przyczepiona była czarna materiałowa torba bagażnikowa, a z przodu zielony plecak w typie wojskowym. 

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Rawie Mazowieckiej osobiście lub pod numerami telefonu: 46 814 81 00 lub 814 81 03, bądź alarmowy 997.  oprac. aka, fot. KPP w Rawie

RYSOPIS:
wzrost – ok. 178 cm
waga - ok 85 – 90 kg
włosy krótkie siwe
zarost w postaci wąsów

Komentarze

Dodaj komentarz