Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Poniedziałek, 19 listopada 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm glowna2
plast-bud
jhm glowna3
jhm glowna1

Znęcał się nad kobietą

25.11.2017 - Żyrardów - Prawo i bezprawie

Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę z Żyrardowa, który znęcał się nad 26-letnią kobietą i przetrzymywał ją w mieszkaniu wbrew jej woli. O fakcie poinformowała policję przypadkowa kobieta, która znalazła na ulicy Legionów Polskich list z prośbą o pomoc. List napisała na kartce A4 przetrzymywana kobieta i wyrzuciła go przez okno. 

- Z tego listu wynikało, że kobieta jest przetrzymywana w mieszkaniu wbrew swojej woli, jest w bardzo złym stanie fizycznym i prosi o pomoc. Na szczęście kobieta napisała adres, dzięki czemu policjanci mogli szybko zareagować - mówi aspirant Agnieszka Ciereszko, KPP Żyrardów.

W mieszkaniu policjanci zastali nie tylko kobietę, ale także jej oprawcę. Kobieta faktycznie posiadała poważne obrażenia. Trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu i prawdopodobnie środków odurzających, został zatrzymany. Podczas przeszukania w mieszkaniu kryminalni znaleźli prawie 30 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał nie tylko zarzut przetrzymywania i pozbawienia wolności kobiety, ale także posiadania dużej ilości środków odurzających. Grozi mu za to nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

AW

Komentarze

Wzy (*.*.125.17) 26.11.2017 Zgłoś naruszenie
Czy to czasem nie ten grubas z ul. Legionów?
Furiat (*.*.117.189) 25.01.2018 Zgłoś naruszenie
Tomek Wiertarka, ostry czubek
Dodaj komentarz