Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Poniedziałek, 17 grudnia 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA
jhm glowna2
brzeziny
brukbet
jhm glowna3
jhm glowna1

Zwierzęcy dramat

23.05.2018 - Skierniewice - Prawo i bezprawie

Pomoc policji oraz prokuratora konieczna była podczas interwencji w jednym z gospodarstw w Mokrej Prawej, którego właściciel miał w strasznych warunkach przetrzymywać psy oraz zwierzęta gospodarskie. Informację o tym procederze służbom weterynaryjnym przekazali wolontariusze Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Inspektorzy w oborze zobaczyli cztery wyjątkowo chude krowy, dosłownie kości obleczone skórą, a w podobnym stanie były też cztery cielaki. Ich uwagę przykuły również znajdujące się na terenie gospodarstwa psy. Psy od razu, decyzją administracyjną, przewieziono do schroniska, zaś w przypadku krów postanowiono właścicielowi pójść na rękę. Obiecał on bowiem, że jak najszybciej sprzeda wygłodzone zwierzęta i w ten sposób rozwiąże problem. Gdyby jednak zmienił zdanie, przygotowano się także do zabrania i tych ośmiu zwierząt.
wk, fot. Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami


O finale sprawy i dalszym losie zwierząt informujemy w najbliższym wydaniu „Głosu Skierniewic i Okolicy” w czwartek, 24 maja, e-wydanie dostępne TUTAJ

Komentarze

Info (*.*.0.142) 23.05.2018 Zgłoś naruszenie
TA RODZINA TO ZWYKŁA PATOLOGIA BARDZO DOBRZE ŻE KTOŚ SIĘ TYM ZAINTERESOWAŁ. WÓDKA NA PIERWSZYM MIEJSCU A ZWIERZĘTA MAJĄ GDZIEŚ Z RESZTĄ SZKODA SIĘ ROZPISYWAĆ BRAK SŁÓW I SZKODA TYLKO TYCH ZWIERZĄT.
Dodaj komentarz