Podziękował mu sam Komendant Główny Policji. Sierżant Igor Olesiński rozsławił żyrardowskich policjantów w najlepszy możliwy sposób – po służbie uratował życie podtopionego mężczyzny.

W czwartek (22.11) w Komendzie Powiatowej Policji w Żyrardowie odbyła się skromna uroczystość. List z gratulacjami od Jarosława Szymczyka, Komendanta Głównego Policji przekazała sierżantowi Igorowi Olesińskiemu podinspektor Edyta Marczewska, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie.

List od Jarosława Szymczyka, Komendatna Głównego policji

– Jestem pełen uznania dla Pana szlachetnej postawy, która stanowi przykład, jakim winien się kierować każdy człowiek, dla którego praca jest spełnieniem i powołaniem – napisał gen. Szymczyk.

Sierż. Igor Olesiński podczas pobytu na urlopie w Egipcie uratował podtopionego mężczyznę. Udzielił mu profesjonalnej pierwszej pomocy i sprawował nad nim opiekę do przyjazdu służb medycznych. Sierżant nie pochwalił się nikomu swym czynem. To kuzynka uratowanego Węgra napisała list z podziękowaniami do Komendy Głównej Policji, w którym opisała sytuację z wakacji oraz wyraziła podziw i uznanie dla młodego człowieka, w który czasie wolnym od służby nie przestał być policjantem.
– Żadne słowa nie są w stanie okazać wdzięczności, jaką rodzina mojej siostry, a przede wszystkim Laszlo darzy tego człowieka. Dlatego chcemy powiedzieć tylko DZIĘKUJEMY – czytamy w liście.

wsz, fot. Policja Żyrardów

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1185 sekundy