Zarząd fundacji Kochaj Życie umówił się z prezydentem Skierniewic, a potem przełożył spotkanie w sprawie przyszłości kliniki Paleya w Skierniewicach. Dziennikarzy oskarża natomiast o natarczywość i polityczno-biznesowe insynuacje.

Prezydent Skierniewic traci cierpliwość – ponad półtora roku od chwili sprzedaży działki komunalnej pod budowę kliniki, miasto nadal żyje w niepewności, czy Europejski Instytut dr. Paleya powstanie w Skierniewicach. Fundacja Kochaj Życie ciągle zwodzi, nie potrafiąc jasno poinformować, czy ma wyczekiwanego inwestora.

– Faktem jest, że była próba przeprowadzenia przez dra Paleya i przeszkolonych przez niego lekarzy operacji w skierniewickim szpitalu, niestety WSZ nie dysponuje salą operacyjną odpowiadającą  wymogom. Remont centralnego bloku operacyjnego przedłuża się. Mam zapewnienia, że ta inwestycja pozwoli dr Paleyowi operować w Skierniewicach. To zanim powstanie klinika. Czekam na konkrety – mówi prezydent Krzysztof Jażdżyk.

Już po zamknięciu poprzedniego numeru „Głosu” dostaliśmy odpowiedź fundacji na zadane pytania. Jednak na najważniejsze z nich – prosiliśmy o ujawnienie szczegółów dotyczących inwestora, o pozyskaniu którego wiceprezes fundacji zapewniała jeszcze w sierpniu tego roku – odpowiedzi nie było.

Oberwało się za to... mediom.

Sławomir Burzyński,
fot. źródło Piotr Nowotnik/You Tube 

 

Odpowiedź fundacji w najnowszym wydaniu "Głosu Skierniewic i Okolicy" w czwartek, 6 grudnia, e-wydanie dostępne TUTAJ

 

 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

1Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~✡✡✡✡✡ 1 2 miesiące temu

  Wiedziałem, że przedstawiciel Narodu Wybranego coś wykręci, przytulając atrakcyjną nieruchomość.

  Edytowany: 2 miesiące temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1555 sekundy