Piłka nożna

wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 września 2019 | 11:11 komentarzy 1

Zespół MKS Ósemka Skierniewice zajął 3. miejsce w turnieju Basket Kids Cup 2019. (fot. Adam Michalski)

Miejski Klub Sportowy Ósemka Skierniewice był organizatorem turnieju Basket Kids Cup 2019. Rywalizacja w hali OSiR przy ulicy Tetmajera trwała od piątku (20.09) do niedzieli (22.09). Wygrała ekipa z Radomia, gospodarze, MKS Ósemka zajęli 3. miejsce.

Do rywalizacji przystąpiły zespoły złożone z koszykarzy urodzonych w 2006 roku. Ekipy na starcie turnieju podzielone zostały na dwie grupy po cztery ekipy. Grały: Legion Legionowo, Basket Team Suchy Las, Piotrkówka Radom i MKS Ósemka (grupa A) oraz MKK Pyra Poznań, Kadra Lublin, Warsaw Basketball i Twarde Pierniki Toruń.

W piątek i sobotę grano w grupach, w niedzielę odbyły się spotkania o miejsca, wielki finał i uroczyste zakończenie turnieju.

Trzydniowe zmagania zakończyły się triumfem zespołu z Radomia, który w finale pokonał kadrę woj. lubelskiego. W meczu o 3. miejsce MKS Ósemka Adriana El-Warda pokonał Pyrę Poznań.

Dziś fotorelacja. Relacja z zawodów w "Głosie Skierniewic i Okolicy" z 26 września.