Siatkówka

wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 października 2019 | 16:15

Ekipa seniorek Skier-Vis Business Center Skierniewice ma za sobą 3 mecze sezonu 2019/2020, 2 wygrane. (fot. Adam Michalski)

Póki co siatkarski sezon 2019/2020 jest dla kobiecej drużyny Skier-Vis występującej w III lidze bardzo udany.

Skierniewiczanki prowadzone przez Grzegorza Hałatiuka w minioną sobotę (19.10) odniosły drugie zwycięstwo i awansowały na 4. miejsce w tabeli.

W sobotnie (19.10) przedpołudnie Skier-Vis Business Center Skierniewice podejmował młodą ekipę Volley Team Żychlin. Pierwszy set był wyrównany, a przyjezdne osiągnęły kilkupunktową przewagę. Wówczas w polu zagrywki pojawiła się Ewelina Murgrabia i po kilku dobrych podaniach straty zostały odrobione. Niestety w końcówce partii zespół z Żychlina ponownie odskoczył gospodyniom i wygrał set otwarcia 25:20.

Drugą partię zdominowały miejscowe nie dając rywalkom najmniejszych szans i wygrywając 25:10. Po zaciętym i wyrównanym trzecim secie wygranym 25:23 przez zespół z Żychlina przyjezdne objęły prowadzenie 2:1.

Kolejny zryw i dobry fragment gry przyniósł podopiecznym Grzegorza Hałatiuka wygraną w czwartej partii 25:17 i dał szanse na wygraną w tie breaku. W piątym secie gospodynie nie pozostawiły złudzeń rywalkom, wygrały 15:6 i cały mecz 3:2.

Po raz czwarty w sezonie skierniewiczanki wybiegną na parkiet w najbliższy piątek (25.10).

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.30. Rywalkami będą zawodniczki Łódzkiego Klubu Sportowego Siatkówka Żeńska Łódź, które do tej pory w sezonie grały dwukrotnie i dwukrotnie wygrały.