fotoreportaże

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 października 2013 | 15:16
Płtorej godziny zabawy z wierszami Juliana Tuwima w Bibliotece Pedagogicznej w Skierniewicach tak popołudnie (21.10) spędzili drugoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Skierniewicach. Lekcją biblioteczną Wiersze Pana Tuwima placwka zainaugurowała powakacyjny cykl spotkań w ramach obchodw Roku Tuwima, ktrym ogłoszony jest 2013.Uczniowie uczestniczyli w zabawach do znanych wierszy Lokomotywa, Rzepka, Spźniony słowik, Okulary. Było czytanie, a także konkurencje i zabawy muzyczne i ruchowe, a także warsztaty plastyczne. Dzieci wykonywały okulary Pana Hilarego, a także wagoniki z wiersza o lokomotywie.Lekcje biblioteczne realizowane są w ramach programu własnego biblioteki Stoi na stacji lokomotywa Tuwim dzieciom. Pomysłodawczynią i koordynatorem programu jest Elżbieta Burzyńska z BP.Zajęcia będą odbywały się codziennie, do końca października. Od marca do czerwca 2013 r. z cyklu skorzystało już około 840 uczniw ze szkł skierniewickich i powiatowych.Tekst i fot. jm

Półtorej godziny zabawy z wierszami Juliana Tuwima w Bibliotece Pedagogicznej w Skierniewicach – tak popołudnie (21.10) spędzili drugoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Skierniewicach. Lekcją biblioteczną „Wiersze Pana Tuwima” placówka zainaugurowała powakacyjny cykl spotkań w ramach obchodów Roku Tuwima, którym ogłoszony jest 2013.

Uczniowie uczestniczyli w zabawach do znanych wierszy „Lokomotywa”, „Rzepka”, „Spóźniony słowik”, „Okulary”. Było czytanie, a także konkurencje i zabawy muzyczne i ruchowe, a także warsztaty plastyczne. Dzieci wykonywały okulary Pana Hilarego, a także wagoniki z wiersza o lokomotywie.
Lekcje biblioteczne realizowane są w ramach programu własnego biblioteki „Stoi na stacji lokomotywa – Tuwim dzieciom”. Pomysłodawczynią i koordynatorem programu jest Elżbieta Burzyńska z BP.

Zajęcia będą odbywały się codziennie, do końca października. Od marca do czerwca 2013 r. z cyklu skorzystało już około 840 uczniów ze szkół skierniewickich i powiatowych.
Tekst i fot. jm

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

SPEŁNIAMY TWOJE MARZENIA O WŁASNYM MIESZKANIU

Pomysł na Dzień Kobiet!

"Przesilenie zimowe" w Dyskusyjnym Klubie Filmowym...

Julileuszowe "Kino dla Kobiet - Scarlett" w...

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie "Estera Karp"

Ciekawa praca dla AUTOMATYKA

Jak korzystać z InPost Pay?

Klasyka polskiego kina w Dyskusyjnym Klubie...

Liga Jr NBA zawitała do Skierniewic

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA