Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, z ktrych jeden rzucił szklaną butelką w nadjeżdżający pociąg relacji Warszawa-Skierniewice. Odłamki tłuczonego szkła raniły podrżującego z ojcem 10-letniego chłopca, ktry trafił do szpitala. Wszyscy zatrzymani byli pijani. We wtorek, około godz. 21 oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie otrzymał zgłoszenie, że na Dworcu PKP w miejscowości Jesionka, nieustalona osoba miała rzucić butelką w jadący pociąg, w wyniku, czego podrżujące dziecko zostało poranione. Na miejsce natychmiast skierowano policjantw z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Kiedy przyjechali na miejsce zauważyli kilku mężczyzn, ktrzy na ich widok zaczęli uciekać. Funkcjonariusze natychmiast pobiegli za uciekającymi osobami, ktrych wygląd odpowiadał opisowi sprawcw. Gdy policjanci zatrzymali uciekających, ci zaczęli się agresywnie zachowywać wobec interweniujących wielokrotnie ich znieważając. Na miejsce przyjechał także drugi patrol policji. Wszyscy czterej mężczyźni (22-36 lat) zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wszyscy byli nietrzeźwi, badanie wykazało w każdym przypadku po ok. 2 promile alkoholu w organizmie. Jak ustalili mundurowi, jeden z zatrzymanych mężczyzn, 22-latek rzucił szklaną butelką w nadjeżdżający pociąg. Butelka wpadła do przedziału raniąc podrżującego z ojcem 10-letniego chłopca, ktry trafił do szpitala. Za uszkodzenie ciała przewidziana jest kara pozbawienia wolności do 5 lat. Natomiast za znieważenie funkcjonariusza publicznego, w związku z pełnieniem przez niego obowiązkw służbowych grozi kara do roku pozbawienia wolności. oprac. tomi, fot. aw

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, z których jeden rzucił szklaną butelką w nadjeżdżający pociąg relacji Warszawa-Skierniewice. Odłamki tłuczonego szkła raniły podróżującego z ojcem 10-letniego chłopca, który trafił do szpitala. Wszyscy zatrzymani byli pijani. 

We wtorek, około godz. 21 oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie otrzymał zgłoszenie, że na Dworcu PKP w miejscowości Jesionka, nieustalona osoba miała rzucić butelką w jadący pociąg, w wyniku, czego podróżujące dziecko zostało poranione.

Na miejsce natychmiast skierowano policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Kiedy przyjechali na miejsce zauważyli kilku mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli uciekać. Funkcjonariusze  natychmiast pobiegli za uciekającymi osobami, których wygląd odpowiadał opisowi sprawców.

Gdy policjanci zatrzymali uciekających, ci zaczęli się agresywnie zachowywać wobec interweniujących wielokrotnie ich znieważając. Na miejsce przyjechał także drugi patrol policji.

Wszyscy czterej mężczyźni (22-36 lat)  zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wszyscy byli nietrzeźwi,  badanie wykazało w każdym przypadku po ok. 2 promile alkoholu w organizmie.

Jak ustalili mundurowi, jeden z zatrzymanych mężczyzn, 22-latek rzucił szklaną butelką w nadjeżdżający pociąg.  Butelka wpadła do przedziału raniąc podróżującego z ojcem 10-letniego chłopca, który trafił do szpitala.

Za uszkodzenie ciała przewidziana jest kara pozbawienia wolności do 5 lat. Natomiast za znieważenie funkcjonariusza publicznego, w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych grozi kara do roku pozbawienia wolności. oprac. tomi, fot. aw

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Rzadziej chorujemy

Unia z pucharem wojewódzkim!

Autor kryminałów Wojciech Chmielarz gościł w...

Botaniczne trio z piekła rodem i korzeniach ze...

Festiwal Koszykówki oficjalnie zakończył sezon...

Dziś finał! Unia sięgnie po piąte trofeum w...

Sędziowała Słowacji i Serbii oraz w finale...

Bohaterowie powieści Bolesława Prusa pojawili...

Skierniewiccy ósmoklasiści symbolicznie żegnają...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA