Miasto Skierniewice spotkało wielkie sportowe wyrżnienie. W piątek 18 września, na płycie stadionu przy ulicy Tetmajera odbyła się oglnopolska inauguracja jubileuszowej XX edycji Czwartkw Lekkoatletycznych. Ceremonię otwarcia poprowadziła organizator skierniewickiej odsłony imprezy, ktra swoim zasięgiem objęła już ponad 120 miast z całej Polski - Ewa Milczarek. Uroczystego otwarcia zawodw dokonał wiceprezes Stowarzyszenia Sportu Dzieci i Młodzieży Czwartki Lekkoatletyczne - Marian Woronin - najszybszy biały człowiek w historii (10,00 sek. na 100 metrw). W uroczystym otwarciu nowego sezonu Czwartkw wzięli udział przedstawiciele władz wojewdztwa i miasta Skierniewice, przedstawiciele Stowarzyszenia Sportu Dzieci i Młodzieży: prezes - Andrzej Majkowski i wspomniany wiceprezes - Marian Woronin, dyrektorzy szkł podstawowych, ktrych uczniowie regularnie rywalizują w imprezie, trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego oraz najważniejsi - młodzi lekkoatleci z klas IV-VI, dla ktrych uroczystość była sporym przeżyciem. Po uroczystości rozpoczęła się sportowa rywalizacja, o ktrej więcej w najnowszym wydaniu (24.09) "Głosu Skierniewic i Okolicy". Tekst i fot. Adam Michalski

Miasto Skierniewice spotkało wielkie sportowe wyróżnienie. W piątek 18 września, na płycie stadionu przy ulicy Tetmajera odbyła się ogólnopolska inauguracja jubileuszowej XX edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Ceremonię otwarcia poprowadziła organizator skierniewickiej odsłony imprezy, która swoim zasięgiem objęła już ponad 120 miast z całej Polski - Ewa Milczarek.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał wiceprezes Stowarzyszenia Sportu Dzieci i Młodzieży Czwartki Lekkoatletyczne - Marian Woronin - najszybszy biały człowiek w historii (10,00 sek. na 100 metrów).

W uroczystym otwarciu nowego sezonu Czwartków wzięli udział przedstawiciele władz województwa i miasta Skierniewice, przedstawiciele Stowarzyszenia Sportu Dzieci i Młodzieży: prezes - Andrzej Majkowski i wspomniany wiceprezes - Marian Woronin, dyrektorzy szkół podstawowych, których uczniowie regularnie rywalizują w imprezie, trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego oraz najważniejsi - młodzi lekkoatleci z klas IV-VI, dla których uroczystość była sporym przeżyciem.

Po uroczystości rozpoczęła się sportowa rywalizacja, o której więcej w najnowszym wydaniu (24.09) "Głosu Skierniewic i Okolicy". Tekst i fot. Adam Michalski

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Rzadziej chorujemy

Unia z pucharem wojewódzkim!

Autor kryminałów Wojciech Chmielarz gościł w...

Botaniczne trio z piekła rodem i korzeniach ze...

Festiwal Koszykówki oficjalnie zakończył sezon...

Dziś finał! Unia sięgnie po piąte trofeum w...

Sędziowała Słowacji i Serbii oraz w finale...

Bohaterowie powieści Bolesława Prusa pojawili...

Skierniewiccy ósmoklasiści symbolicznie żegnają...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA