Za nami finały wojewdzkie 2005 i 2004 oraz eliminacje 2003 Pucharu Marszałka Wojewdztwa Łdzkiego w Piłce Nożnej. Grupy Tomasza Kaczyńskiego (2005) i Karola Skrzydło (2004) wystąpiły w finałach, ekipa Artura Osadowskiego (2003) zdominowała eliminacje rozgrywane w hali przy ulicy Pomologicznej. Rocznik 2004 wywalczył w Zgierzu (niedziela 22 listopada) tytuł mistrzowski. Dzień wcześniej ekipa 2005 zdobyła srebrne medale. Młodzi piłkarze podtrzymali wspaniałą passę klubu Widok Skierniewice. Przypomnijmy, iż w minionym tygodniu ekipa 2002 została mistrzem wojewdztwa w lidze trampkarzy. Wyniki klubu są imponujące. O minionym, bardzo udanym tygodniu dla zespołw Widoku więcej w najnowszym (26.11) wydaniu Głosu Skierniewic i Okolicy. Dziś fotorelacja z turnieju dla rocznika 2003 oraz zdjęcia ze Zgierza autorstwa Kingi Pruszkowskiej i zdjęcie ekipy 2005 Widoku wicemistrza wojewdztwa w halowym turnieju o Puchar Marszałka autorstwa Marcina Urbańskiego. Niebawem, w papierowym wydaniu (03.12) Głosu Skierniewic i Okolicy rozmowa z prezesem Widoku Rafałem Rożkiem o sukcesie rocznika 2002 i nie tylko. Wcześniej na www.eglos.pl fragment wywiadu. am, fot.: Adam Michalski, Kinga Pruszkowska i Marcin Urbański

Za nami finały wojewódzkie 2005 i 2004 oraz eliminacje 2003 Pucharu Marszałka Województwa Łódzkiego w Piłce Nożnej. Grupy Tomasza Kaczyńskiego (2005) i Karola Skrzydło (2004) wystąpiły w finałach, ekipa Artura Osadowskiego (2003) zdominowała eliminacje rozgrywane w hali przy ulicy Pomologicznej. Rocznik 2004 wywalczył w Zgierzu (niedziela 22 listopada) tytuł mistrzowski. Dzień wcześniej ekipa 2005 zdobyła srebrne medale.

Młodzi piłkarze podtrzymali wspaniałą passę klubu Widok Skierniewice. Przypomnijmy, iż w minionym tygodniu ekipa 2002 została mistrzem województwa w lidze trampkarzy. Wyniki klubu są imponujące.

O minionym, bardzo udanym tygodniu dla zespołów Widoku więcej w najnowszym (26.11) wydaniu „Głosu Skierniewic i Okolicy”. Dziś fotorelacja z turnieju dla rocznika 2003 oraz zdjęcia ze Zgierza autorstwa Kingi Pruszkowskiej i zdjęcie ekipy 2005 Widoku – wicemistrza województwa w halowym turnieju o Puchar Marszałka autorstwa Marcina Urbańskiego.

Niebawem, w papierowym wydaniu (03.12) „Głosu Skierniewic i Okolicy” rozmowa z prezesem Widoku – Rafałem Rożkiem o sukcesie rocznika 2002 i nie tylko. Wcześniej na www.eglos.pl fragment wywiadu. am, fot.: Adam Michalski, Kinga Pruszkowska i Marcin Urbański

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Morsowali i "przełamywali lody", żeby zachęcić...

ŁÓDZKIE NA PLUS

Jak pomaga sejmik Mazowsza?

Gospodarze najlepsi w Międzynarodowym Turnieju...

Tragiczny weekend. Pożar domu w Strobowie

Komplet zwycięstw Ósemki w jubileuszowym turnieju

Dwa zwycięstwa młodzików Ósemki pierwszego dnia...

Międzynarodowy Turniej Koszykówki z okazji...

Śmiertelne potrącenie na pasach w Skierniewicach