Czekoladowego Mikołaja wsparło w tym roku rekordowo dużo ludzi o wielkich sercach. Do Banku Czekolady mieszczącego się w redakcji Głosu Skierniewic i Okolicy słodycze wpłynęły jeszcze po zamknięciu akcji, w związku z czym mogliśmy obdarować słodkościami kolejne dzieci. Tym razem Mikołaj odwiedził podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci Niepełnosprawnych przy Stowarzyszeniu Wsplna Troska w Skierniewicach.W poświąteczny poniedziałek (28 grudnia) pomocnicy Czekoladowego Mikołaja - Szymon i Inga, uczniowie szkoły podstawowej w Dębowej Grze, gdzie zorganizowana została zbirka, kroki skierowali do Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci Niepełnosprawnych przy Stowarzyszeniu Wsplna Troska w Skierniewicach. Choć z uwagi na trwającą świąteczno-noworoczną przerwę osobiście nie mogli obdarować słodyczami wszystkich podopiecznych, czekolady zostawili ich opiekunom.W przedświątecznym tygodniu, ciepłych życzeń, pachnącej choinki i radosnej atmosfery także tutaj nie zabrakło. Przy wigilijnym stole spotkało się 26 podopiecznych ośrodka wraz z kadrą. Zdjęcia z obydwu spotkań w naszej galerii. Tekst jm, fot. jm, Ośrodek

Czekoladowego Mikołaja wsparło w tym roku rekordowo dużo ludzi o wielkich sercach. Do Banku Czekolady mieszczącego się w redakcji „Głosu Skierniewic i Okolicy” słodycze wpłynęły jeszcze po zamknięciu akcji, w związku z czym mogliśmy obdarować słodkościami kolejne dzieci. Tym razem Mikołaj odwiedził podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci Niepełnosprawnych przy Stowarzyszeniu Wspólna Troska w Skierniewicach.

W poświąteczny poniedziałek (28 grudnia) pomocnicy Czekoladowego Mikołaja - Szymon i Inga, uczniowie szkoły podstawowej w Dębowej Górze, gdzie zorganizowana została zbiórka, kroki skierowali do Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci Niepełnosprawnych przy Stowarzyszeniu Wspólna Troska w Skierniewicach. Choć z uwagi na trwającą świąteczno-noworoczną przerwę osobiście nie mogli obdarować słodyczami wszystkich podopiecznych, czekolady zostawili ich opiekunom.

W przedświątecznym tygodniu, ciepłych życzeń, pachnącej choinki i radosnej atmosfery także tutaj nie zabrakło. Przy wigilijnym stole spotkało się 26 podopiecznych ośrodka wraz z kadrą. Zdjęcia z obydwu spotkań w naszej galerii. Tekst jm, fot. jm, Ośrodek

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Morsowali i "przełamywali lody", żeby zachęcić...

ŁÓDZKIE NA PLUS

Jak pomaga sejmik Mazowsza?

Gospodarze najlepsi w Międzynarodowym Turnieju...

Tragiczny weekend. Pożar domu w Strobowie

Komplet zwycięstw Ósemki w jubileuszowym turnieju

Dwa zwycięstwa młodzików Ósemki pierwszego dnia...

Międzynarodowy Turniej Koszykówki z okazji...

Śmiertelne potrącenie na pasach w Skierniewicach