Był ld, woda miała 1,9 stopni Celsjusza, w powietrzu minus 6 stopni, do tego solidnie wiało. Na taką aurę skierniewickie morsy skupione w Klubie Lodołamacz czekały od początku sezonu, od października. Noworoczna kąpiel odbyła się w Zalewie Zadębie (1 stycznia).- Był ld, woda miała 1,9 stopni Celsjusza, a w powietrzu minus 6 stopni, do tego solidnie wiało mwią skierniewickie morsy o warunkach noworocznej kąpieli. Już samo wejście do zamarzniętej wody w zalewie było przygodą i wielką frajdą. Lodołamacz zapracował na swoją nazwę i niektrzy wrcili do domu z gustownymi noworocznymi dziarami - słyszymy. Jak podkreślają miłośnicy zimowych kąpieli, wraz z tą pierwszą w Nowym 2016 Roku spełniły się ich wigilijne życzenia o mrozie i lodzie. - Następnym razem poza życzeniem zimowej aury w styczniu pomyślimy też o wygranej w toto lotka żartują morsy. A korzystając z okazji, Szczęśliwego Nowego Roku życzymy wszystkim morsom, naszym przyjaciołom, kibicom oraz wszystkim tym pukającym się w czoło na nasz widok. jm, fot. Lodołamacz

Był lód, woda miała 1,9 stopni Celsjusza, w powietrzu minus 6 stopni, do tego solidnie wiało. Na taką aurę skierniewickie morsy skupione w Klubie Lodołamacz czekały od początku sezonu, od października. Noworoczna kąpiel odbyła się w Zalewie Zadębie (1 stycznia).

- Był lód, woda miała 1,9 stopni Celsjusza, a w powietrzu minus 6 stopni, do tego solidnie wiało – mówią skierniewickie morsy o warunkach noworocznej kąpieli. – Już samo wejście do zamarzniętej wody w zalewie było przygodą i wielką frajdą. Lodołamacz zapracował na swoją nazwę i niektórzy wrócili do domu z gustownymi noworocznymi dziarami - słyszymy.

Jak podkreślają miłośnicy zimowych kąpieli, wraz z tą pierwszą w Nowym 2016 Roku spełniły się ich wigilijne życzenia o mrozie i lodzie.

- Następnym razem poza życzeniem zimowej aury w styczniu pomyślimy też o wygranej w toto lotka – żartują morsy. – A korzystając z okazji, Szczęśliwego Nowego Roku życzymy wszystkim morsom, naszym przyjaciołom, kibicom oraz wszystkim tym pukającym się w czoło na nasz widok. jm, fot. Lodołamacz

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Liderki za mocne. Skier-Vis przegrał z Akademią

Zatrucie tlenkiem węgla w Ziąbkach

Finał projektu #ZOBACZWIĘCEJ Magdy Rdest-Nowak

Młodzi i seniorzy bawili się na balach...

Zimowa odsłona Szkolnej Ligi Pływackiej

"Bycie życzliwym daje satysfakcję" - mówią...

Rada w Makowie na papierze stoi

BILETY do TEATRU. „Zemsta” w Centrum Kultury i...

Z mikołajem w drogę

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA