Regionalna Akademia Twrczej Przedsiębiorczości w Skierniewicach (ul. Piłsudskiego 2) zaprasza kolekcjonerw, ktrzy chcieliby pokazać swoje zbiory do udziału w wystawie zbiorowej. Każdy z wystawcw otrzyma 1 lub 2 gabloty (w zależności od liczby zgłoszeń) do ekspozycji zbiorw. Gabloty są wielkości 80 x 60 cm wysokości 20 cm. Istnieje także możliwośćzawieszenia eksponatw na ścianach galerii. Otwarcie wystawyNasze kolekcje - odsłona 4zaplanowane jest na 24 marca. - Zdajemy sobie sprawę, że prezentacja w pojedynczej gablocie stanowić może jedynie wycinek bogatego zbioru. Zależy nam jednak na tym, aby tematyka wystawianych kolekcji była rżnorodna i odzwierciedlała szerokie zainteresowania skierniewiczan. Zapraszamy do zgłaszania udziału, ponieważ ilość gablot i powierzchni wystawienniczej jest ograniczona zachęcają w RATP. Zgłoszenia udziału i określenie tematyki ekspozycji do 1 marca telefonicznie 46833 70 93 lub drogą e-mailowąna adres: aneta.kapelusz@cekis.pl wraz z podaniem kontaktu. jm, fot. arch.

Regionalna Akademia Twórczej Przedsiębiorczości w Skierniewicach (ul. Piłsudskiego 2) zaprasza kolekcjonerów, którzy chcieliby pokazać swoje zbiory do udziału w wystawie zbiorowej.

Każdy z wystawców otrzyma 1 lub 2 gabloty (w zależności od liczby zgłoszeń) do ekspozycji zbiorów. Gabloty są wielkości 80 x 60 cm wysokości 20 cm. Istnieje także możliwość zawieszenia eksponatów na ścianach galerii.

Otwarcie wystawy „Nasze kolekcje - odsłona 4” zaplanowane jest na 24 marca. 

- Zdajemy sobie sprawę, że prezentacja w pojedynczej gablocie stanowić może jedynie wycinek bogatego zbioru. Zależy nam jednak na tym, aby tematyka wystawianych kolekcji była różnorodna i odzwierciedlała szerokie zainteresowania skierniewiczan. Zapraszamy do zgłaszania udziału, ponieważ ilość gablot i powierzchni wystawienniczej jest ograniczona – zachęcają w RATP.

Zgłoszenia udziału i określenie tematyki ekspozycji do 1 marca telefonicznie  46 833 70 93 lub drogą e-mailową na adres: aneta.kapelusz@cekis.pl wraz z podaniem kontaktu. jm, fot. arch.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Morsowali i "przełamywali lody", żeby zachęcić...

ŁÓDZKIE NA PLUS

Jak pomaga sejmik Mazowsza?

Gospodarze najlepsi w Międzynarodowym Turnieju...

Tragiczny weekend. Pożar domu w Strobowie

Komplet zwycięstw Ósemki w jubileuszowym turnieju

Dwa zwycięstwa młodzików Ósemki pierwszego dnia...

Międzynarodowy Turniej Koszykówki z okazji...

Śmiertelne potrącenie na pasach w Skierniewicach