Grupa gimnazjalistw z klasy Ic w Zespole Szkł Integracyjnych w Skierniewicach zaprosiła swoich kolegw na upiorną dyskotekę (1 kwietnia). Spotkanie opatrzone było hasłem Od śmiechu do strachu, a młodzież zorganizowała je w ramach finału projektu Widok na zmianę, ktry od wielu miesięcy realizowała pod skrzydłami skierniewickiego Teatru Realistycznego.W programie zabawy znalazły się: Zumba prowadzona przez instruktorkę Magdę Kapuścińską, turniej upiornych mini gier z nagrodami, dyskoteka z Dj-em oraz poczęstunek. Zabawie towarzyszyły upiorne charakteryzacje, ktre mogli wykonać sobie wszyscy chętni. Od śmiechu do strachu było finałowym działaniem jednej z pięciu grup młodzieżowych realizowanym w ramach projektu Widok na zmianę. Tekst i fot. jmWięcej na temat całego projektu Widok na zmianę czytaj w najbliższym wydaniu Głosu Skierniewic i Okolicy (7 kwietnia)

Grupa gimnazjalistów z klasy Ic w Zespole Szkół Integracyjnych w Skierniewicach zaprosiła swoich kolegów na upiorną dyskotekę (1 kwietnia). Spotkanie opatrzone było hasłem „Od śmiechu do strachu”, a młodzież zorganizowała je w ramach finału projektu „Widok na zmianę”, który od wielu miesięcy realizowała pod skrzydłami skierniewickiego Teatru Realistycznego.

W programie zabawy znalazły się: Zumba prowadzona przez instruktorkę Magdę Kapuścińską, turniej upiornych mini gier z nagrodami, dyskoteka z Dj-em oraz poczęstunek. Zabawie towarzyszyły upiorne charakteryzacje, które mogli wykonać sobie wszyscy chętni.
„Od śmiechu do strachu” było finałowym działaniem jednej z pięciu grup młodzieżowych realizowanym w ramach projektu „Widok na zmianę”.

Tekst i fot. jm

Więcej na temat całego projektu „Widok na zmianę” czytaj w najbliższym wydaniu „Głosu Skierniewic i Okolicy” (7 kwietnia)

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Spotkanie z Piotrem Nowakowskim: połączenie...

"Pieśń ziemi" - filmowa podróż w Dyskusyjnym...

Po pierwsze – myśl, co jesz. Po drugie – nie...

NOWE SHOW jak z bajki

Wielkie Otwarcie KODANO Optyk w Skierniewicach!

Dwie nowe ciężarówki stanęły w płomieniach

Pożar dachu w Głuchowie. Straty sięgają 200...

Test pływaków w stolicy, mistrzostwa łódzkiego...

Porażka młodzików Unii. Damian Kuligowski...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA