Słoiczki po keczupie, klej, glina i kolorowe ozdoby tak niewiele potrzeba, aby sprawić dzieciakom wiele radości. W sobotę (9.04) rozpoczął się cykl spotkań Zrb to sam w SP w Jaktorowie. Podczas pierwszych zajęć maluchy stworzyły z gliny zwierzątka oraz ozdobiły własnoręcznie wazony stworzone na bazie słoika, sznurka i kolorowej farby. Szkoda, że zajęcia odbywają się tylko w soboty, chcielibyśmy je mieć codziennie. Możemy się ubrudzić i pobawić gliną mwią jednogłośnie mali majsterkowicze. Cykl zajęć wzbudził zainteresowanie wśrd rodzicw i duży odzew w sprawie zbirki materiałw do przeprowadzenia warsztatw. Kiedy ogłosiłam zbirkę przedmiotw, codziennie znajdowałam na furtce torebkę ze słoiczkami i innymi przyborami przydatnymi podczas zajęć. Rodzice chętnie zgłaszają się do prowadzenia zajęć, obecnie szukamy chętnych, ktrzy znają się na stolarce. Chłopcy żalą się, że męskich zajęć jest nieco mniej mwi Magdalena Derewianko, wspłinicjatorka cyklu zajęć. Kolejne zajęcia odbędą się 23 kwietnia. O godzinie 10 rodzice poprowadzą zajęcia z robienia świeczek żelowych. O godz. 12 dzieci będą ozdabiały drewniane szkatułki. Tekst i fot. Agata Wagner

Słoiczki po keczupie, klej, glina i kolorowe ozdoby – tak niewiele potrzeba, aby sprawić dzieciakom wiele radości. W sobotę (9.04) rozpoczął się cykl spotkań „Zrób to sam” w SP w Jaktorowie. Podczas pierwszych zajęć maluchy stworzyły z gliny zwierzątka oraz ozdobiły własnoręcznie wazony stworzone na bazie słoika, sznurka i kolorowej farby.

– Szkoda, że zajęcia odbywają się tylko w soboty, chcielibyśmy je mieć codziennie. Możemy się ubrudzić i pobawić gliną – mówią jednogłośnie mali majsterkowicze.

Cykl zajęć wzbudził zainteresowanie wśród rodziców i duży odzew w sprawie zbiórki materiałów do przeprowadzenia warsztatów.

– Kiedy ogłosiłam zbiórkę przedmiotów, codziennie znajdowałam na furtce torebkę ze słoiczkami i innymi przyborami przydatnymi podczas zajęć. Rodzice chętnie zgłaszają się do prowadzenia zajęć, obecnie szukamy chętnych, którzy znają się na stolarce. Chłopcy żalą się, że „męskich” zajęć jest nieco mniej – mówi Magdalena Derewianko, współinicjatorka cyklu zajęć.

Kolejne zajęcia odbędą się 23 kwietnia. O godzinie 10 rodzice poprowadzą zajęcia z robienia świeczek żelowych. O godz. 12 dzieci będą ozdabiały drewniane szkatułki. Tekst i fot. Agata Wagner

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Spotkanie z Piotrem Nowakowskim: połączenie...

"Pieśń ziemi" - filmowa podróż w Dyskusyjnym...

Po pierwsze – myśl, co jesz. Po drugie – nie...

NOWE SHOW jak z bajki

Wielkie Otwarcie KODANO Optyk w Skierniewicach!

Dwie nowe ciężarówki stanęły w płomieniach

Pożar dachu w Głuchowie. Straty sięgają 200...

Test pływaków w stolicy, mistrzostwa łódzkiego...

Porażka młodzików Unii. Damian Kuligowski...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA