Świątecznie, radośnie, a przede wszystkim rodzinnie zrobiło się w piątkowe popołudnie (14.12) w Przedszkolu nr 10 w Skierniewicach. W grupie 6-letnich Sówek zorganizowane zostały warsztaty ozdób bożonarodzeniowych.

Podglądaliśmy produkcję bombek na choinkę. Dzieci robiły je wspólnie z rodzicami wykorzystując płyty CD i różne materiały plastyczne. Warsztaty odbyły się w ramach otwartych zajęć dla rodziców i dzieci.

– Podobne spotkania organizujemy raz w semestrze. Rodzice mają wtedy okazję zobaczyć jak pracujemy z dziećmi – podkreślają Julia Szewczyk i Beata Soroka, wychowawczynie Sówek.

Wykonane na warsztatach ozdoby dzieci przyniosą w poniedziałek do naszej redakcji i udekorują nimi nasze „głosowe” drzewko.

– Ucieszyliśmy się bardzo na to zaproszenie – mówią Julia Szewczyk i Beata Soroka. – Takie wyjścia z przedszkola umożliwiają dzieciom integrację ze środowiskiem lokalnym. Poznają one nowe miejsca, dowiadują się nowych rzeczy, stają się bardziej otwarte – zwracają uwagę nauczycielki.

To będzie pierwsza wizyta Sówek w naszej redakcji.

Tekst i fot. Joanna Młynarczyk

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1498 sekundy