To już drugi w ciągu tygodnia przypadek informuje żyrardowska komenda policji, w którym starsza osoba padła łupem kobiet proszących o kartkę i długopis. Najpierw wzbudziły zaufanie, a potem okradły.

– Wczoraj przed południem dwie kobiety „upatrzyły” sobie 89-letnią żyrardowiankę, gdy ta wracała z zakupów. Chcąc wzbudzić jej zaufanie jeszcze przed wejściem do domu jedna z kobiet zaproponowała wniesienie zakupów do mieszkania, po czym powiedziała starszej kobiecie, że idzie do sąsiadów – informuje st. asp. Agnieszka Ciereszko, rzeczniczka żyrardowskiej policji.

Po kilku minutach nieznajoma wróciła do mieszkania 89-latki. Poprosiła o pomoc w napisaniu wiadomości do sąsiadów. Tłumaczyła, że ich nie zastała. Seniorka chciał się odwdzięczyć za okazaną pomoc. Gdy skończyła pisać, okazało się, że w przedpokoju stoi druga kobieta, której wcześniej nie znała. Nieznajome wyszły z mieszkania żyrardowianki. Niestety, dopiero po kilku godzinach 89-latka zorientowała się, że została okradziona z oszczędności i biżuterii.

– Wszystkie osoby posiadające informacje na temat powyższych zdarzeń proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żyrardowie telefon 46 858 22 00 – apeluje Agnieszka Ciereszko.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 7

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
 • 4
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2324 sekundy