Miejsce: Skierniewice

Data rozpoczęcia: 11.03.2019

Na stoiskach wystawienniczych młodzież może porozmawiać z pracownikami i studentami, wziąć ulotki.

Na stoiskach wystawienniczych młodzież może porozmawiać z pracownikami i studentami, wziąć ulotki. (fot. Joanna Młynarczyk)

Na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach rozpoczęły się (11.03) targi edukacyjne. Swoją ofertę prezentują szkoły wyższe z regionu, m. in. uczelnie z Łowicza, Warszawy, Łodzi, a także z odleglejszych miast jak Biała Podlaska, Wrocław czy Gdynia. Można porozmawiać ze studentami, poznać warunki nauki i zajęć praktycznych. Targi można odwiedzać do godz. 14.

Wszystkie uczelnie państwowe i prywatne rozpoczęły przygotowania do tegorocznej rekrutacji  kandydatów na studia, z kolei tegoroczni maturzyści w ferworze przygotowań do egzaminów szukają informacji na temat kierunków kształcenia. Młodzież za chwilę stanie przed niełatwym wyborem: wyjechać na studia do innego miasta czy zostać w rodzinnych stronach? Targi edukacyjne to jedno z tych miejsc, gdzie część wątpliwości można rozwiać, zbliżyć się do decyzji - jeśli na studia to gdzie?

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1517 sekundy