Ma zaledwie 26 lat i rozsławiła Żyrardów.

Ma zaledwie 26 lat i rozsławiła Żyrardów. (Fot. screen/google/polsatnews/eglos)

Od kilku dni 26-letnia żyrardowianka jest gościem największych mediów w Polsce. To nie tylko zasługa ostatniego sukcesu, ale wieloletniej konsekwencji w działaniu. Rozsławiła, pozytywnie, miasto

O sukcesie żyrardowianki piszą polskie i zagraniczne media. Na lotnisku owacjami powitali ją bliscy i fani, a także stacje telewizyjne. Odniosła ogromny sukces. Jako jedyna Polka wywalczyła miejsce w bolidzie Formuły 3. Uczestniczyć w niej będzie osiemnaście kobiet z 13 krajów. Na tym nie koniec… Będą tworzyły historię motorsportu. To pierwsza w pełni kobieca seria wyścigowa single-seaterów. Pula nagród wynosi 1,5 mln Nie to jest najważniejsze.dolarów.

Je przykład pokazuje, że teraz żyrardowianki tworzą historię miasta i to pozytywną. Rdest motywuje, bo pokazuje konsekwencje w działaniu. Ona ma zaledwie 26 lat!

– Ścigam się. Jestem najszybszą Polką na torach wyścigowych w kraju i za granicą. Przeszłam drogę od gokarta – zdobywając w 2011 tytuł Mistrza Polski w klasie KF2 do 500-konnej tylnonapędowej bestii. Pierwsze kroki w kartingu stawałam wieku 12 lat. Teraz ścigam się na torach wyścigowych na całym świecie. Od Daytony po Dubaj. Aktywnie wspieram kobiety w motorsporcie – Gosia Rdest napisała na swojej stronie internetowej.

Wkrótce można ją będzie spotkać na AQUA FIT FESTIWAL - wydarzeniu, któremu patronujemy.

Gosia Rdest jest laureatką naszego plebiscytu w 2016 roku został KOBIETĄ GŁOSU w Żyrardowie. Plebiscyt pokazuje żyrardowskie siłaczki.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2945 sekundy