Zawodnicy, którzy na mecie pojawili się najszybciej nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami i dyplomami.

Zawodnicy, którzy na mecie pojawili się najszybciej nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami i dyplomami. (fot. Joanna Młynarczyk)

Około 80 przedszkolaków, ich rodzice oraz nauczyciele stawili się na starcie Wiosennego Biegu po Zdrowie. Przedszkole Zielony Zakątek w Skierniewicach już po raz czwarty zaprosiło swoich podopiecznych oraz ich rodziców do udziału w sportowej imprezie.

Zawody odbyły się w piątkowe (10.05) popołudnie w parku miejskim.

– Organizowana już cyklicznie impreza ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, a dzieje się to w zielonym zakątku naszego miasta, czyli w parku miejskim – informuje Beata Pacocha, dyrektor Przedszkola Zielony Zakątek w Skierniewicach. – Jesteśmy placówką promującą zdrowie i ekologiczny styl życia, dlatego sport pełni w przedszkolu bardzo ważną rolę. Chętne dzieci na co dzień uczestniczą w zajęciach sportowych z elementami piłki nożnej oraz judo, które prowadzą trenerzy Unii Skierniewice. Wiosenny bieg po zdrowie jest naszą sztandarową imprezą sportową – dodaje.

Przedszkolaki rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych, z podziałem na chłopców i dziewczynki. W oddzielnej kategorii startowały mamusie i tatusiowie przedszkolaków oraz panie wychowawczynie. Ci, którzy na mecie pojawili się najszybciej nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami i dyplomami.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2824 sekundy