– Z uwagi na podejrzenie podpalenia na miejsce wezwano policjantów – informuje Piotr Grzelecki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Żyrardowie.

Już wcześniej strażacy mieli podejrzenia, że w tym rejonie Żyrardowa grasuje podpalacz aut i powiadomili policjantów. W końcu dojdzie do tragedii. Obawy są uzasadnione. Zobacz - tutaj.

We wtorek (19.03.) strażacy zostali zaalarmowani o pożarze auta w Żyrardowie przy ul. Legionów Polskich. W chwili dojazdu na miejsce strażaków pożarem objęte było całe wnętrze osobówki, Kia. Piotr Grzelecki podkreślał, że tylko dzięki szybkim działaniom ugaszono pożar, co zapobiegło ewentualnemu przeniesieniu ognia na pobliski budynek.
Tydzień wcześniej płonął samochód ciężarowy na ul. Chopina. Pożarem objęta była kabina kierowcy i komora silnika.


Wydawało się, że jest spokój. Tymczasem w środę wieczór (08.05.) na ul. Konarskiego. Zdaniem strażaków prawdopodobnie na skutek celowego podpalenia doszło do pożaru w komorach silnika dwóch pojazdów zaparkowanych obok siebie. Szybko ugasili pożar.
Teraz sprawa w rękach policji.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 3

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2519 sekundy