W oczach waszego dziecka każda z was jest jedyną, najpiękniejszą, najukochańszą? Maluchy pięknie potrafią was portretować. I takie właśnie zadanie czeka na chętnych uczestników zabawy, do której zapraszamy wszystkie dzieci w wieku do lat 7.

W minionych latach nasz konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Portrety mam –  rysunki, wyklejanki, prace przestrzenne – zasypywały nasze redakcje. Na ciekawe prace czekamy także w tym roku. Technika, a także wielkość pracy są dowolne. Warunek jest tylko jeden – prace muszą być wykonane wyłącznie samodzielnie przez dziecko i dostarczone do redakcji wraz z wypełnionym kuponem wyciętym z gazety. Kupon publikować będziemy w wydaniach „Głosu”: 16 maja i 23 maja. Na prace plastyczne czekamy do 27 maja, do godziny 17. Wyniki konkursu opublikujemy w papierowym wydaniu „Głosu” 30 maja. Liczymy na kreatywność państwa pociech.

Gotowe prace należy dostarczyć do jednej z naszych redakcji: „Głosu Skierniewic i Okolicy” (96-100 Skierniewice, ul. Sienkiewicza 1), „Głosu Żyrardowa i Okolicy” (96-300 Żyrardów, ul. Okrzei 40) lub „Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy” (96-200 Rawa Mazowiecka). Prosimy o dołączenie do pracy kuponu konkursowego, wypełnionego i wyciętego z jednej z naszych gazet.

Zapraszamy do zabawy. Nagrody czekają!

Z regulaminem konkursu można zapoznać się w naszej redakcji.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

2Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Ania 2 3 dni temu

  "Kupon publikować będziemy w wydaniach „Głosu”: 16 maja i 23 maja. Na prace plastyczne czekamy do 27 maja, do godziny 17." "Wyniki konkursu opublikujemy w papierowym wydaniu „Głosu” 30 maja." Czytanie ze zrozumieniem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czytelnik 1 3 dni temu

  Po co publikacja kuponu 30 maja skoro do 27 można składać prace?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1642 sekundy