(Wojciech Kubik)

Z pewnością ruch wahadłowy, a docelowo może nawet na kilka dni zamknięcie całej drogi, czeka kierowców podróżujących ze Skierniewic w kierunku Dębowej Góry. Przebudowa odcinka drogi powiatowej już się rozpoczęła, a potrwać ma do końca lipca.

Pracownicy PRDM z Piotrkowa Trybunalskiego pojawili się już na placu budowy drogi powiatowej na odcinku od Skierniewic do Dębowej Góry. Na razie udało się wydzielić chodnik i zaczęto poszerzanie poboczy.

– Firma weszła na plac budowy dwa tygodnie temu i widać, że szybko zabrali się do roboty, a prace postępują do przodu – mówi Tadeusz Grotkowski, wicestarosta skierniewicki.

Na razie ruch odbywa się normalnie, jednak w miarę postępu prac budowlanych należy liczyć się z wprowadzeniem ruchu wahadłowego. Nie wiadomo jeszcze, czy na czas wylewania nowej nawierzchni asfaltowej firma zdecyduje się na całkowite zamknięcie drogi, gdyż póki co z wnioskiem takim do starostwa nie wystąpiła. Mimo tego na czas trwania prac zalecane jest omijanie tego odcinka i podróżowanie w stronę Dębowej Góry i Głuchowa przez ul. Łódzką i Rowiska Stare.

Cała inwestycja kosztować będzie powiat 2 miliony 392 tysiące złotych. Zakres robót obejmować ma wykonanie nowej, sześciometrowej nawierzchni z poboczami i ścieżką pieszo-rowerową oraz całą niezbędną infrastrukturą drogową. Prace powinny zakończyć się jeszcze w lipcu.

Wojciech Kubik

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2407 sekundy