z powiatu

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 czerwca 2019 | 15:36 komentarzy 1
PepsiCo będzie miało w Mszczonowie centralny magazyn

(fot. P3)

Właściciel i zarządca obiektów logistycznych w Europie poinformował o podpisaniu wieloletniej umowy z firmą PepsiCo na wynajem 58 470 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku P3 Mszczonów. Będzie to największy w Polsce obiekt wchodzący w skład sieci dystrybucji koncernu.

Magazyn, który powstanie w Mszczonowie będzie największym w Polsce obiektem w sieci dystrybucyjnej koncernu i spełni rolę magazynu centralnego.

– Nowa jednostka logistyczna w naszych strukturach – magazyn centralny – to kluczowy element realizowanego przez PepsiCo projektu modernizującego system magazynowy wyrobów gotowych w Polsce. Bliskość trzech z czterech naszych zakładów, w których produkowane są słone przekąski oraz napoje gazowane i soki sprawia, że nowy magazyn centralny stanie się istotnym centrum dystrybucyjnym PepsiCo w Polsce – informuje Bernard Wierzbik, Dyrektor Działu Obsługi Klienta i Logistyki na Europę Środkową w PepsiCo.

W Polsce koncern produkuje napoje gazowane i niegazowane, soki owocowe, wodę oraz słone przekąski. W magazynie w Mszczonowie zostaną skonsolidowane procesy logistyczne i magazynowe dotychczas prowadzone przez firmę w kilku innych lokalizacjach w Polsce Centralnej.

Park P3 Mszczonów leży 50 km na południowy zachód od Warszawy, wzdłuż drogi ekspresowej S8 łączącej stolicę z południem Polski i w pobliżu autostrad A1 i A2. Obiekt dla PepsiCo będzie szóstym, który powstanie na terenie parku. Łącznie na terenie inwestycji znajduje się już 160 tys. m kw. nowoczesnych magazynów, a deweloper ma jeszcze grunty pod dalszą rozbudowę.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~eva 0 ponad rok temu

  oby się ziemia nie ugięła pod taka ilością berbeluchy. Czy ja tu będą rozcieńczać z mszczonowianką czy już tylko gotowca przywozić by go znów rozwozić. No ale paru ludzi będzie na wózkach mogło sobie pojeździć

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

z powiatu

Dwie kolizje drogowe, jedna osoba w szpitalu

W Jeżowie wysadzili bankomat

Pociąg potrącił łosia. Ewakuowano pasażerów

Inwestycje za 64 mln złotych

Ratowanie zabytku - utopia czy inwestycja?

Mieszkańcy Zapad posprzątali swoją wieś

Kobiety wygrywają wybory w II turze

Dni otwarte w ZS Bolimów

Stanisław Linart: „W powiecie też mam swoje...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA