(fot. Joanna Młynarczyk)

Na scenie plenerowej Centrum Kultury i Sztuki wybrzmiał rock, hip-hop i jazz. Po raz czwarty Młodzieżowa Rada Miasta zaprosiła skierniewiczan na Happy Festival. Kolorowa zabawa przyciągnęła w piątkowy wieczór (14.06) setki młodych skierniewiczan.

Pomysł Happy Festivalu, czyli wesołego festiwalu dla młodzieży narodził się cztery lata temu.

– Takie imprezy miała Warszawa, Łódź, pomyśleliśmy czemu by nie zorganizować podobnej w Skierniewicach – mówią Bartosz Czarnota i Adelina Bielicka z Młodzieżowej Rady Miasta.

– Oceny już wystawione, możemy powoli rozpocząć wakacje – dodają.

Do rozkręcenia zabawy zaprosili lokalnych raperów, a także muzyków z Ozorkowa oraz Wrocławia. Gwiazdą wieczoru był radomski raper Kękę. Jego występ poprzedził wybuch kolorowych proszków.

– Kolorowe proszki to zdecydowanie wakacyjny klimat. W tamtym roku rozdaliśmy ich 3 pełne pudła, w tym aż pięć – zwracają uwagę młodzi radni. – Ale impreza ta różni się jeszcze tym od innych dla młodzieży, że ci sami mogli wybrać gwiazdę festiwalu. Wybierali ją drogą głosowania przeprowadzonego w gimnazjach, liceach i technikach. Liderami byli raperzy Taco Hemingway oraz Sokół, jednak wolny termin miał tylko KęKę, którego zaprosiliśmy do Skierniewic. Zagłosowało na niego około 500 osób --informują radni z MRM.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.294 sekundy