(Fot. Włodzimierz Szczepański/OSP Radziejowice/ screenKGP)

W tym miejscu jest płytko. Okoliczności śmierci mężczyzny bada policja. Pierwsza ofiara utonięcia w Żyrardowie. W całej Polsce w czerwcu utonęły 62 osoby!

– Dziś (21.06.) około godziny 6 rano dyżurny policji poinformowała nas o ciele unoszącym się w wodzie – mówi Piotr Grzelecki, oficer prasowy KP Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie.

Mężczyzna leżał w kanale rzeki płynącej przy ul. Wyspiańskiego (w pobliżu ogrodzenia szkoły podstawowej) przy skrzyżowaniu z ul. Radziwiłłowską. Na miejsce skierowano strażaków JRG Żyrardów oraz OSP Radziejowice.

– Po wyjęciu mężczyzny z wody podjęto reanimację – dodaje Piotr Grzelecki.Niestety, na pomoc było za późno. Mężczyzna miał ok. 60-lat. Na razie jego tożsamość nie jest znana.

– Ustalmy, kim jest mężczyzna oraz wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia – informuje st. asp. Agnieszka Ciereszko z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Sprawdziliśmy policyjne statystyki utonięć w czerwcu tego roku. Dokładnie – 19 dni. Będzie więcej, bo upał nie odpuszcza. Nie mogliśmy uwierzyć tym danym. Podliczyliśmy. W tym miesiącu utonęły – 62 osoby.

Statystyka ze strony KGP.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 23

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 7
  ZASKAKUJĄCY
 • 4
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 5
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
 • 4
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3166 sekundy